TOP 6 videoklipů týdne: Mucha točila ve vyhořelém bytě kolegy, Katarzia podpořila LGBT komunitu

Vydáno 12.05.2020 | autor: Kateřina Nováková

Z domácí scény vyslali do světa svá nová videa Mucha nebo Katarzia, která v karanténě natočila už druhý klip. Anna Julie Slováčková a Pokáč si dělají legraci ze svojí plešatosti a v tuzemsku natáčel vizuál ke své novince i Francouz Woodkid, jenž se vypravil do mosteckých uhelných dolů. Little Big představují Hypnodancera a Justin Bieber s Arianou Grande požádali o zapojení fanoušky a celebrity.

TOP 6 videoklipů týdne: Mucha točila ve vyhořelém bytě kolegy, Katarzia podpořila LGBT komunitu TOP 6 videoklipů týdne: Mucha točila ve vyhořelém bytě kolegy, Katarzia podpořila LGBT komunitu


Pokáč
a Anna Slováčková pomáhají dětem 

Písničkář a textař Pokáč chrlí jeden hit za druhým. Tentokrát oslovil Annu Julii Slováčkovou a vznikl tak jejich společný song I když jsme plešatý. Výtěžek spojený se skladbou bude poslán na konta organizacím pomáhajícím onkologicky nemocným dětem. Připomeňme, že Slováčková bojuje s rakovinou prsu.

ANKETA (I.): Co dělají muzikanti, když nehrají? Xindl X chystá muzikál, Pokáč pracuje jako ajťák, Voxel má pořad v rádiu


Ariana Grande
a Justin Bieber mají song z karantény 

Song z karantény představuje dvojice Ariana Grande a Justin Bieber. Záběry klipu Stuck with U jsou z běžných životů různých domácností, mezi účastníky se mihnou i Demi Lovato nebo Chance the Rapper. 


Woodkid
natáčel v mosteckých dolech

Woodkid měl v květnu vystoupit po sedmi letech v České republice. Plánované turné však musel odložit, a fanoušky se tak rozhodl potěšit alespoň novým singlem Goliath z připravovaného alba. I přestože to na první pohled vzhledem k vizuálním efektům není poznat, videoklip ukazující cestu horníka do práce se natáčel v mosteckých uhelných dolech. Režíroval jej sám Yoanne Lemoine.

 


Mucha
využila vyhořelý byt

S novinkou se hlásí také Mucha, která si pro svůj nový klip vybrala píseň Mrtvá. Video natáčela v bytě kytaristy a manažera formace Petra Zavadila, který mu vyhořel během koncertu v pražské Modré Vopici, vysílaného přes sociální sítě. Vizuál songu kapela natáčela na mobilní telefon, na režisérskou židli usedl teprve dvacetiletý Oskar Pajer.

LIVE: Mucha v Café V lese opět udávala vlastní pravidla, neváhala si ani říhnout do mikrofonu

 


Katarzia
představila singl Drag Queen

Katarzia se současnou situací nenechala zastrašit. Po natočení videa Samota mi nevadí se rozhodla na nic nečekat a přichystala pro své fanoušky také vizuál k písni Drag Queen. V ní vyjadřuje svůj názor na zrušení dotací pro LGBT komunitu na Slovensku.

Katarzia interview: Šlehající ohně českého rocku nejedu


Little Big
představují Hypnodancera

Také Little Big se museli vypořádat s hořkou pilulkou spojenou se zrušením letošního kola Eurovize. Měli totiž reprezentovat Rusko v téhle megalomanské soutěži a rozhodně byli jedním z horkých kandidátů na vítěžství. Klip k songu Hypnodancer je opět ulítlá záležitost, jak jsme u nich už ostatně docela zvyklí.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Woodkid, Mucha, Katarzia, Anna Julie Slováčková, Pokáč, Little Big, Ariana Grande, Justin Bieber

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít