VIDEO: Ariana Grande a Justin Bieber v klipu ukazují, jak tráví karanténu fanoušci i celebrity

Vydáno 10.05.2020 | autor: Filip Pešta

Ariana Grande čekala na spolupráci s Justinem Bieberem dlouho. A jak sama tvrdí, společný duet byla ta největší zábava, kterou kdy zažila. Pro videoklip zvolily popové ikony karanténní formát, který aktuální singl mile doplňuje.

VIDEO: Ariana Grande a Justin Bieber v klipu ukazují, jak tráví karanténu fanoušci i celebrity VIDEO: Ariana Grande a Justin Bieber v klipu ukazují, jak tráví karanténu fanoušci i celebrity

"Prosím, použijte tenhle hudební podklad a pošlete nám video, jak jste krásní a sami sebou. Tančete se svými milovanými, domácími mazlíčky, pošlete cokoli, co vám přináší radost v době karantény, a buďte součástí Stuck With U," vyzvala Grande na svém Instagramu.

Výsledkem je příjemná koláž domácích klipů fanoušků a překvapivě slušného počtu celebrit. Pokud je ale chcete poznat, ostražitost je na místě. Všichni zúčastnění jsou totiž "opravdoví" a na make-up nebo lom správného světla se tu prostě nehraje. Gwyneth Paltrow, Michael Bublé nebo Ashton Kutcher s Milou Kunis - ty všechny můžete zahlédnout, jak se oddávají láskyplným tanečkům. Cvičené oko určitě pozná i mnoho dalších.

LIVE: Ariana Grande v Praze s kulisami šetřila, spoléhala na tanečníky a svůj hlas

Sám Bieber je viděn na louce se svou ženou Hailey a Ariana Grande prohání domácí papuče se svým novým přítelem Daltonem Gomezem - jejich nový románek je videoklipem oficiálně potvrzen. Výtěžek z nového singlu jde organizaci First Responders pomáhající lidem "v první linii". Samotná skladba je příjemně plynoucí pop-soulová balada a vzhledem ke kontextu jejího textu si lepší klip nemohla zasloužit. Všechno v něm je totiž tak krásně opravdové.

text: Filip Pešta

Témata: Ariana Grande, Justin Bieber, koronavirus

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít