TOP 6 videoklipů týdne: Dominika Hašková má kapelu v Británii, Sima láká na turné

Vydáno 12.02.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Velkou radost udělala svým fanouškům v únoru skupina Within Temptation, která nejenže po pěti letech vydala novou desku, ale taktéž vypustila do éteru singl Supernova. Debutuje formace DOMI v čele s Dominikou Haškovou a další klip představuje neúnavná Ariana Grande. Poslechnout si můžete také novinky od Simy, Billie Eilish nebo Chemical Brothers.

TOP 6 videoklipů týdne: Dominika Hašková má kapelu v Británii, Sima láká na turné TOP 6 videoklipů týdne: Dominika Hašková má kapelu v Británii, Sima láká na turné


Sima
 vypráví příběh nerozlučných kamarádek

Slovenská zpěvačka Sima představuje v krátké době už několikátý videoklip. Již za pár dní vyráží na Podla seba tour, v rámci kterého se zastaví 9. března v pražském klubu Storm a 23. března v Brně. 


Chemical Brothers a jejich nekonečná diskojízda

Videoklip v režii Michela a Oliviera Gondryho servírují Chemical Brothers. Taneční jízda, která nemá konce, o tom to celé je. Nové album téhle legendární elektronické dvojky vyjde už 12. dubna.

LIVE: Top 5 druhého dne Metronome festivalu - Chemical Brothers, David Byrne i domácí Mydy Rabycad


Budoucí americká hvězda Billie Eilish pálí mosty

Sedmnáctiletá zpěvačka a skladatelka, na kterou pěje chválu britský hudební magazín NME, je jedním z top jmen letošního roku. V březnu jí vyjde debutová deska, která ukáže ještě víc. Klip je stejně minimalistický jako song, režie se ujal Michael Chaves. Billie Eilish vystoupí 20. srpna ve Foru Karlín. 


Dominika Hašková vystřelila debutový klip Let Me Follow

Od doby, kdy se Dominika Hašková objevila v soutěži Česko Slovensko hledá talent, uplynul už nějaký pátek. Za tu dobu nejen dospěla, ale vyzrála i hudebně. Ve Velké Británii založila kapelu DOMI, s níž vydává debutový klip Let Me Follow. Ten se natáčel na Slovensku. "Píseň jsem pojal tak, že sledujeme postavu, která chce uniknout předurčenému směru života a chce následovat své srdce. Je to příběh o dívce, která se doma necítí dobře, pak ani s partou puberťáků, a tak pokračuje sama v hledání sebe samotné," popsal příběh klipu režisér Ruy Okamura.

 


Ariana Grande
se cítí znuděná

Čerstvá držitelka Grammy za Best Pop Vocal Album Ariana Grande přichází letos už se svým druhým klipem. Video k písni Break Up With Your Girlfriend, I´m Bored vidělo za pět dnů téměř padesát milionů lidí. Zpěvačka v něm nabádá chlapce k tomu, aby se rozešel se svou přítelkyní. Až v samotném závěru však vyjde najevo, že objektem jejího zájmu není onen muž, ale jeho drahá polovička.

Ariana Grande osladí českým fanouškům září. Přijede v rámci turné Sweetener

 


Within Temptation
po pěti letech zpět na scéně

Fanoušci nizozemské symphonicmetalové skupiny Within Temptation se po dlouhých pěti letech konečně dočkali nové desky, kterou formace pod názvem Resist vydala 1. února. Společně s ní vyslala do éteru také singl Supernova, který zpěvačka Sharon del Adel napsala pro svého otce. "Loni v dubnu zemřel. Píseň je o tom, že když někdo odejde, doufáte ve znamení, že je v pořádku."

Ostrava v plamenech: Skvělá show Within Temptation, Citron už má to nejlepší za sebou

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: Dominika Hašková, Ariana Grande, Within Temptation, Sima, Chemical Brothers, Billie Eilish

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít