TOP 8 videoklipů týdne: PSH lákají na novou desku, Eliška Rusková se spojila s rapperem

Vydáno 22.01.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Co se nových videoklipů týče, také druhá polovina ledna má co nabídnout. Hiphopeři PSH oznamují blížící se desku novým singlem, snaží se i finalistky SuperStar Eliška Rusková a Karmen Pál-Baláž, skupina FROM dokončuje trilogii a haterům nakládají Sima a SeparAriana Grande sází na sexy nakrucování na kuchyňském stole. Své novinky představují také Olly Murs a Cabinet Of Millionaires.

TOP 8 videoklipů týdne: PSH lákají na novou desku, Eliška Rusková se spojila s rapperem TOP 8 videoklipů týdne: PSH lákají na novou desku, Eliška Rusková se spojila s rapperem


Ariana Grande
pořádá v novince 7 Rings luxusní večírek

Ariana Grande vydává klipy jako na běžícím pásu. Po singlech Thank You Next a Imagine se hlásí s novinkou 7 Rings, jejíž vizuální podobou uchvátí zejména mužskou část svých příznivců. Zpěvačka tu pořádá luxusní party plnou mladých žen, oddává se popíjení alkoholu a nezapomíná ani na sexy pózy. Jak Ariana přiznala, text písně složila po nákupech se svými kamarádkami, při kterých každé z nich koupila prsten od Tiffanyho. I proto se song jmenuje 7 Rings.

Ariana Grande osladí českým fanouškům září. Přijede v rámci turné Sweetener


Olly Murs
 v Excuses srší emocemi

Jednoduchý, ale plný emocí - tato slova přesně vystihují nový klip Ollyho Murse k songu Excuses. V krásné baladě se zpěvák vyzpívává z lásky k dívce, která jej činí šťastným i smutným zároveň. Jde o velmi osobní píseň. Videoklip je tvořen dvěma záběrovými liniemi - jedna zachycuje Ollyho Murse zpívat song v tmavé místnosti, v té druhé se nezadržitelně řítí nebesy dolů.

 


FROM
uzavírají písní Najednou trilogii o Kristýně

Teplická kapela FROM uzavírá videem k songu Najednou klipovou trilogii. Příběh středoškolačky Kristýny procházející si kyberšikanou započala písní V síti, na kterou navázala skladbou Láska. V klipu k ní se mladá dívka vrací zpět do svého dětství a její příběh tak dostává další rozměr. Děj novinky Najednou zavede diváky do nemocnice, kde se Kristýna zotavuje ze srážky s automobilem. Videem se FROM snaží podpořit ty, kteří se někdy ocitli v podobné situaci jako hlavní hrdinka.

VIDEO: FROM našli tu pravou nalevo od nebe


Karmen Pál-Baláž a její první videoklip

Loňská finalistka SuperStar Karmen Pál-Baláž představuje svůj debutový singl Anjel. Ten vznikl ve spolupráci se slovenským hudebníkem Adamem Ďuricou, který má na svědomí hity Mandolína či Nelutujem. Pál-Baláž v novince nezapře svůj pověstný chraplák, jenž dodává jemné písničce ráznost a šmrnc. Ve videu natočeném v obci Bedřichov se muzikantka prochází zasněženou krajinou oblečená do bílých šatů s rukávy. Ty připomínají křídla, což vysvětluje název skladby. 


Cabinet Of Millionaires se vezou na vlně Brexitu

Cabinet Of Millionaires dávají na frak celému Brexitu a jeho hlavní tváři, kterou je jednoznačně premiérka Theresa May. Ta dostala podobu loutky, která v rukách zarostlého bezdomovce tančí podle jeho rytmu a snaží se být k něčemu dobrá. Moc velký úspěch ale nesklízí a její život brzy končí v jednom z odpadkových košů. 


Eliška Rusková si zahrává s nadějným rapperem

Finalistka SuperStar a slovenský rapper se potkali na loňské akci všech blogerů Czech Social Awards. Tam se domluvili na spolupráci a prý není poslední. Československé kooperace obvykle fungují a i tenhle song má za pár dní už přes 100 tisíc zhlédnutí. Se skladbou Teraz je ten čas pomáhal i Viktor Dyk, který je spoluautorem soundtracku k filmům Snowboarďáci nebo Ro(c)k podvraťáků. 

Novou SuperStar se stala favorizovaná Tereza Mašková, k vítězství ji posunula píseň Věry Špinarové


PSH
dávají ochutnat novou desku

Další československá potkávačka přichází s legendami tuzemského rapu PSH a jejich kolegou Strapem. Jde o první singl PSH z připravované nové desky. Klip je v režii Víta Hradila, který už neodmyslitelně patří do crew labelu BiggBoss. 

VIDEO: PSH mají vzkaz pro Ortel, Zemana, Konvičku, Brichtu i Babiše: Fuck off!


Slovenské hvězdy Sima a Separ nakládají haterům

Odvážná hudební produkce v režii SkinnyToma a ještě přidrzlejší text pro všechny hatery. Videoklip v sobě nemá nic převratného, ale o to víc klade důraz na to, co chce sdělit. Slovenská zpěvačka Sima je na Slovensku aktuálně v kurzu a poprvé letos vyráží taky na šňůru po Česku, a to v rámci Podla seba tour 2019. V pražském klubu Storm vystoupí už 9. března.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Ariana Grande, Olly Murs, FROM, Karmen Pál-Baláž, PSH, Eliška Rusková, Sima, Separ

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít