Dvanáct důvodů, proč letos sledovat Ceny Anděl

Vydáno 28.02.2019 | autor: Lucie Šimůnková

Ceny Anděl jsou tu. Anketa, ve které hlasuje Akademie populární hudby, letos podruhé pozná své vítěze ve Foru Karlín. Česká televize odvysílá slavnostní předávání už 5. března. Dost možná si říkáte, že to bude stejné jako každý jiný rok, ale my vám dáme dvanáct fakt dobrých důvodů, proč byste tu "jedničku" v úterý o půl desáté měli zapnout. 

Dvanáct důvodů, proč letos sledovat Ceny Anděl Dvanáct důvodů, proč letos sledovat Ceny Anděl

1) Protože v televizi bude ke koukání stejně jen Rocky nebo Teorie Velkého třesku. A to znáte nazpaměť. 

2) Protože je to konečně v normální večerní hodinu, na rozdíl od Grammy a Oscarů. Takže můžete na Instagramu machrovat a zároveň i vstanete na osmou do práce.

Nominacím na Ceny Anděl vládnou Lucie, Barbora Poláková a Kapitán Demo

3) Živý přenos bude zajišťovat Česká televize, a to hned na prvním kanálu. Co to znamená? Žádné reklamy na Prostenal ani Alzu. Vlastně vůbec žádné reklamy. 

4) O výstřední oblečení, které bude rozhodně stát za povšimnutí, se postarají minimálně Monkey Business. A to nejen pokud vyhrají Album roku. Co myslíte? Budou mít na obleku Zemana a Babiše? 5) Možná konečně zjistíte, kdo je zpěvačka Never Sol, která je nominována na Sólovou interpretku roku.

6) Protože letos zkusíme změnu a večerem nás provede ten kluk z reklamy na AirBank. Jo, i Anděle můžete mít rádi.

 

7) Nikdo nebude naštvaný, pokud Skladbu roku vyhraje Lucie. Nejlepší, kterou znám musí chytnou za srdíčko snad každého. A když ne, je to pořád Lucie

8) A když vyhrají Zlatíčka Kapitána Dema, taky dobře! 9) Aj slovenskí bratia budú spokojní. Na Sólového interpeta roka je nominovaný aj Meky Žbirka

10) Díky rozšíření žánrových cen o klasickou hudbu se uznání dočká možná i neuvěřitelný dirigent Jan Kučera. Nebo jedno ze dvou děl Bohuslava Martinů. A ruku na srdce, ten by si to po těch letech fakt zasloužil.11) Alespoň v jedné kategorii na tuty vyhrají moraváci. Ve folku totiž kralují hned tři kapely ze Vsetína, Zlína a Brna.

12) Ale co je hlavní. Už teď víme, že rozhodně nevyhraje Ortel

Autor: Lucie Šimůnková 

Témata: Ceny Anděl, Lucie, Kapitán Demo, Monkey Business

zavřít
[banner1]