VIDEOROZHOVOR: Marpo na Žebříku - Za 33 let jsem toho zažil víc než řada lidí za celý život

Vydáno 15.03.2019 | autor: redakce

Marpo si z vyhlášení ankety Žebřík v Plzni odvezl hned dvě ceny. Za koncert v O2 areně zvítězil v kategorii Akce roku, třetí příčku přidal za album Dead Man Walking. 

VIDEOROZHOVOR: Marpo na Žebříku - Za 33 let jsem toho zažil víc než řada lidí za celý život VIDEOROZHOVOR: Marpo na Žebříku - Za 33 let jsem toho zažil víc než řada lidí za celý život

"V O2 areně jsem vždy hrál s Chinaski, koukal do stropu a říkal, že jako sólový interpret se tam v životě nedostanu. Povedlo se to, ale stálo mě to půl milionu," říká Marpo o loňské show v největší české hale. 

Žebřík svou atmosférou strhl DEPO2015. Ceny sbírali Marpo, Barbora Poláková i Tomáš Klus

Na podzim vydal rapper knihu Otakar III. "Původně jsme chtěli jen zdokumentovat O2 arenu, ale nakonec z toho vyplynula kniha. Přijde mi, že za 33 let jsem toho zažil víc než řada lidí za celý život," tvrdí rapper, který zrovna vydal klip k singlu Řeka. V plánu je i společné album celého Troublegangu.

Kromě Marpa si ceny z Plzně odvezli Monkey BusinessTomáš KlusMarek ZtracenýBarbora PolákováKapitán Demo a řada dalších. Slavnostním vyhlášení provázeli Jakub Kohák a Iva PazderkováKompletní výsledky najdete zde.

video: Lukáš Knoll, rozhovor: Hana Bukáčková

Témata: Marpo, Žebřík, Dead Man Walking, O2 arena

zavřít