VIDEO: Marpo si do singlu Kruh přizval Lenny a chystá koncert, jaký u nás ještě nebyl

Vydáno 11.11.2017 | autor: redakce

Marpo představuje třetí singl z připravovaného alba, které vyjde na jaře příštího roku. Song se jmenuje Kruh, pojednává o složitostech v partnerských vztazích a je to duet se zpěvačkou Lenny.

VIDEO: Marpo si do singlu Kruh přizval Lenny a chystá koncert, jaký u nás ještě nebyl VIDEO: Marpo si do singlu Kruh přizval Lenny a chystá koncert, jaký u nás ještě nebyl

"Je to vlastně úplně poprvé, co mám feat s nějakou zpěvačkou," vypráví Marpo a dodává: "Když jsem přemýšlel, koho bych oslovil, tak mě jako jediná napadla právě Lenny, protože je charismatická a má úžasný hlas. Nějakou dobu jsem ji musel přemlouvat, tak jsem rád, že jsem ji nakonec přesvědčil."

VIDEO: Marpo jako Dead Man Walking podruhé. Do americké pouště ho nepustil hurikán

Marpo se svým TroubleGangem se momentálně připravují na svůj koncert v O2 areně, který proběhne 19. května 2018. "Nic není v životě zadarmo, ale o to víc to chutná, když si to vybojuješ. To, co teď zažíváme, je nádhera!" vypráví Marpo, vlastním jménem Otakar Petřina mladší. Se svým TroubleGangem loni vyprodali dvě haly (Malá sportovní a Forum Karlín) v jednom roce, čímž vytvořili rekord na česko-slovenské hiphopové scéně. Letos v květnu se úspěšně zhostili role headlinerů největších Majálesů. "Zrovna jsme s klukama vzpomínali, jak jsme kdysi sotva hráli na céčkový stagei ve tři odpoledne a koukali jsme na velký kapely a přáli si být jednou na jejich místě," popisuje Marpo a dodává: "O2 arena bude vrcholem naší dosavadní cesty, chystáme koncert, jaký v Československu ještě nebyl."

tz, jm

Témata: Marpo, Lenny, Kruh, TroubleGang

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít