Kanadští Walk Off The Earth, kteří dělají originální covery populárních songů, se vrací do Prahy

Vydáno 21.06.2019 | autor: redakce

Jedna kytara pro pět lidí, dětské hračky nebo poklopec jako hudební nástroj. Fenomén Walk Off The Earth míří po posledním vyprodaném koncertě ve Velkém sále Lucerny znovu do Prahy.

Kanadští Walk Off The Earth, kteří dělají originální covery populárních songů, se vrací do Prahy Kanadští Walk Off The Earth, kteří dělají originální covery populárních songů, se vrací do Prahy

Držitelé kanadské Juno Award zaujali originálními covery populárních songů. V rámci svého doposud největšího turné představí 27. června ve Foru Karlín chystanou desku.

Kanadští Walk Off The Earth rozjeli v pražské Lucerně svou pověstnou show

Pětičlenná formace žijící nedaleko Toronta okouzlila svět svými coververzemi slavných písní, které nahrávala například doma v obývacím pokoji. Vedle skladby Somebody That I Used to Know od Gotye, která na YouTube nasbírala bezmála 185 milionu zhlédnutí, měly úspěch také Shape of You v originále od Eda Sheerana nebo letošní hit Maroon 5 Girls Like You. Za ten si Walk Off The Earth odnesli Streamy Award v kategorii Cover Song.

Walk Off The Earth letos vydali úspěšné EP Subscribe to the Holidays, které v listopadu na týden dobylo vrchol kanadské nezávislé hitparády. Za sebou mají spolupráci se zpěvačkou Selah Sue, rapperem Snoop Doggem nebo producentem Stevem Aokim.

Chemie mezi jednotlivými členy kapely je nepopiratelná - individuální vokální styly Sarah Blackwood, Ryana Marshalla a Gianniho Nicassia skvěle spolupracují s melodickými linkami Mikea Taylora a rytmem perkusí Joela Cassadyho. Zápal každého z nich, nezastavitelné nasazení a inspirativní kreativita posouvá kapelu kupředu do neprozkoumaného území se stále ambicióznějšími vyhlídkami do budoucna.

Vstupenky jsou k dostání na GoOut.cz a Ticketmaster.

TZ

Témata: Walk Off The Earth, koncert, Forum Karlín

zavřít