TOP 7 vystoupení třetí řady Tvoje tvář má známý hlas: Milan Peroutka jako hermafrodit a další perly

Vydáno 17.05.2017 | autor: Hana Bukáčková

Máme za sebou již třetí řadu televizní show Tvoje tvář má známý hlas, která si našla rychlého zalíbení u statisíců fanoušků. Dvanáct týdnů uteklo jako voda a k Haně Holišové a Janu Cinovi se coby nová vítězka připojila Tatiana Vilhelmová. Ani Milan Peroutka, Markéta Konvičková, Martha Issová, Martin Dejdar, Ondřej Ruml, Adéla Gondíková a Aleš Háma se ale nenechali zahanbit. Jaká čísla byla v uplynulé sérii ta nejpovedenější? Vybrali jsme elitní sedmičku. 

TOP 7 vystoupení třetí řady Tvoje tvář má známý hlas: Milan Peroutka jako hermafrodit a další perly Milan Peroutka zabodoval jako hermafrodit


VŠESTRANNÝ MILAN PEROUTKA JAKO 2V1

Milan Peroutka byl pro mnohé nejméně známou osobností série. Postupem času se však naplno projevil jeho talent a nyní má dveře k dalším projektům jistě otevřené dokořán. Zářil ve všech dílech, se všemi čísly si dokázal poradit a dokonale se převtělit. Pro mnohé byl jedničkou právě on. Nás zaujal nejvíc číslem, ve kterém naráz ztvárnil dvě osoby. Hermafrodit nové generace. Televizní zábavu posunul o kus dál svým neotřelým přístupem, když vystřihl světoznámý duet Time To Say Goodbye od Adrea Bocelliho a Sarah Brightman.

TOP 7 vystoupení druhé série Tvoje tvář má známý hlas: Jan Cina, Marta Jandová nebo David Gránský

VYSMÁTÁ MARKÉTA KONVIČKOVÁ JAKO NAŠTVANÁ ARETHA FRANKLIN

Bývalá účastnice Superstar se svého působení zhostila s noblesou a ukázala, že v pěvecké soutěži před sedmi lety nebyla jen tak pro nic za nic. Nejprofesionálnější hlas této řady dokázal umlčet všechny škarohlídy a její pověstný smích společně s Milanovým patřil k těm nejnakažlivějším. Během svých vystoupení měla štěstí na los a většinou zpívala současné popové hvězdy typu Rihanna, Beyoncé, Christina Aguilera. Nejvíc ale zazářila s hvězdou r'n'b Arethou Franklin a její písní Think, která nás přenesla do dobového amerického lokálu. 

Show Tvoje tvář má známý hlas obsadí hned dvakrát O2 arenu

TATIANA VILHELMOVÁ JAKO DIBLÍK MICHAEL JACKSON

Hned v úvodních dílech byli mnozí překvapeni pěveckým talentem, který si herecká hvězda Tatiana Vilhelmová dlouho nechávala pro sebe. O jejích hereckých kvalitách nebylo pochyb - kolikrát jí pomohly k vylepšení čísel, a možná i díky tomu svou snahu proměnila ve vítězství. Svým diblíkovským pojetím Jackson 5 v Rockin' Robin pobavila přítomné i diváky u televizí, pro svoji dětinskou ztřeštěnost byla snadno uvěřitelná. 

vložte odkaz, text nemažte

PŘIROZENÝ ONDŘEJ RUML JAKO JUSTIN TIMBERLAKE

Zpočátku byla účast Ondřeje Rumla nečekaná, protože zpěvák se od komerce spíše distancuje, jak dokazuje jeho loňská alternativní nahrávka Nahubu. Nicméně svým projevem potvrdil, že do show právem patří. Ondrovi spíše šly mužské role, s těmi ženskými se se svojí fyzickou prkenností spíše trápil. Mezi jeho nejpovedenější čísla patřila hitovka Can't Stop The Feeling od Justina Timberlakea. Zde ukázal své pěvecké kvality a zabodoval i beatboxem. Zpíval s naprostou lehkostí a přirozeností a přitom vystihl originál. 

VIDEO: Ondřej Ruml - Žebřík je moje první cena, je to pro mě motivace

SVALNATÁ AMY WINEHOUSE V PODÁNÍ MILANA PEROUTKY

Milan Peroutka se pochlapil a výborně ztvárnil krom mužských rolí - Miky, Ne-Ya, Bruno Marse či Michaela Jacskona - i ty ženské. Dokonale se převtělil do legendární Amy Winehouse v písni You Know I'm No Good. Trefně odkoukal ženské gesta a podoba - až na jeho muskulaturu - byla věrohodná. Samotnému Milanovi je právě 27 let, tak snad neskončí jako předloha tohoto čísla v Klubu 27.

SEXY TANEČNICE TATIANA VILHELMOVÁ SI OMOTALA KOLEM PRSTU VOJTU DYKA

Právě Vojta Dyk měl nemalý podíl na celkovém triumfu své ženy. Ve dvou duetech jí pomohl, nejdřív coby Céline Dion a posléze jako Justin Timberlake v písni Love, Sex and Magic, kde ztvárňovala mrštnou Ciaru. Pro ladné a pružné pohyby by číslo víc než pěvecké mohlo nést označení taneční až akrobatické. Vilhelmová si omotala kolem prstu nejenom svého partnera, ale i porotu. Strhující sexy podívaná, která nebrala konce. Svoji pružnost ukázala i v jiných číslech, např. jako Jamiroquai.

BIZARNÍ PROMĚNA NA ZÁVĚR - ALEŠ HÁMA COBY LADY GAGA S KAJAKEM

Na závěr něco pro zasmání. Aleši Hámovi štěstěna snad ani jednou nepřála (Boney M, David Hasselhoff, Petr Kotvald, Hana Zagorová ...) a musel se vypořádat s nesčetně kuriózními čísly, včetně Lady Gaga. Maskérům se tentokrát sice proměna tolik nepovedla, přesto na číslo jen tak nezapomeneme. Aleš patřil s Adélou Gondíkovou k největším bavičům řady a lidé oceňovali, že do všeho šli s úsměvem. Jeho číslo patřilo k nejhorším parodiím na Lady Gaga, na druhou stranu se s tím vypořádal, jak jen nejlíp mohl. Zostuzení se nebál a dobře udělal.

Text: Hana Bukáčková

Témata: Tvoje tvář má známý hlas, Ondřej Ruml, Milan Peroutka, Markéta Konvičková, Iva Pazderková, Jakub Kohák, Janek Ledecký

zavřít