VIDEO: Tomáš Klus, Divokej Bill, Vladimír Mišík, Jakub Kohák a další točili spot Žebříku

Vydáno 07.01.2019 | autor: redakce

Vítěze už 27. ročníku hudební ankety Žebřík poznáme 8. března. V plzeňském areálu DEPO2015 vystoupí Tomáš Klus, Divokej Bill, Vladimír Mišík, Mydy Rabycad a Gaia Mesiah, moderovat budou Jakub Kohák a Iva Pazderková. Nechte se na slavnostní vyhlášení pozvat od samotných účinkujících. 

VIDEO: Tomáš Klus, Divokej Bill, Vladimír Mišík, Jakub Kohák a další točili spot Žebříku VIDEO: Tomáš Klus, Divokej Bill, Vladimír Mišík, Jakub Kohák a další točili spot Žebříku

Dvoukolové hlasování probíhá na www.anketazebrik.cz během ledna a února, v prvním kole nominují hlasující pět postupujících v každé z deseti kategorií. Ve druhém - finálovém - kole budou od 1. února vybírat vítěze.

Startuje anketa Žebřík. Výsledky vyhlásí Jakub Kohák a Iva Pazderková 8. března v Plzni

"Jsme rádi, že pozvání přijali vítězové posledního ročníku Tomáš Klus, Mydy Rabycad poprvé i Divokej Bill. Po dlouhých dvanácti letech se na Žebříku představí také Gaia Mesiah, lepší než kdy předtím. A velkou ctí pro nás bude přivítat na pódiu Vladimíra Mišíka, který zde oslaví své narozeniny!" popisuje program hlavní scény ředitel Hudebních cen Žebřík Jarda Hudec.

Během šestihodinové show budou oceněni tři nejlepší umělci v každé kategorii, kteří převezmou bronzové sošky z dílny renomovaného sochaře Václava Česáka. Finálovým eventem provede moderátorská dvojice Jakub Kohák - Iva Pazderková.

jm, foto: Marek Holoubek, Pavla Hartmanová, video: Karel Holubička

Témata: Žebřík, Jakub Kohák, Iva Pazderková, Gaia Mesiah, Mydy Rabycad, Divokej Bill, Tomáš Klus, Vladimír Mišík

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít