D'n'b sezónu v Roxy zahájí DC Breaks

Vydáno 06.01.2017 | autor: redakce

Britský drum'n'bassový projekt DC Breaks bude prvním hostem v nové sezóně klubu Roxy. Dan Haver (D) a Chris Page (C) patří mezi hlavní pilíře Ram Records, a to hlavně díky své univerzální produkci sahající od melodických linek přes tvrdší polohy až po neurofunková párty killery. Doplní je slovinský producent z Viper Records Smooth a bohatý český support.

D'n'b sezónu v Roxy zahájí DC Breaks D'n'b sezónu v Roxy zahájí DC Breaks

Cesta Dana a Chrise na drum'n'bassový vrchol vedla především přes rozmanité playlisty, do kterých se měli šanci zařadit. Typičtější tvrdší poloha jako v případě šlapavé pecky Swag nebo hymny roku 2014 Lock In dostala Frictiona a především Andyho C, který vytáhl DC Breaks mezi hlavní producentské projekty Ram records. širší publikum zaujali zase přes rádia, která masivně podporovala melodičtější kousky jako Burning nebo Faithless feat. Bianca. Ať tvrdší nebo jemnější, sety DC Breaks mají vždy jedinečný groove. V Praze bude celý projekt reprezentovat Chris Page v DJ setu.

Jaroslav Stanko (Roxy): Klub se musí dělat především srdcem!

Smooth bude druhým tahákem noci a je se na co těšit. Smooth je nejen vynikající producent (Drone), autor remixů (James Arthur - Get Down), ale především skvělý DJ, o čemž už jsme se v ČR mohli několikrát přesvědčit.

vložte odkaz, text nemažte

Lístky jsou v předprodeji za 220 korun + poplatky v aplikaci MY ROXY a v sítích Goout a Ticketportal, za zvýhodněnou cenu je pořídíte v Café NoD.

tz, jm

Témata: DC Breaks, Roxy, drum'n'bass

zavřít