Na DVD vychází motivační film Moc myšlenky, vystupuje v něm i Suvereno, hudbu složil redaktor iREPORTu

Vydáno 17.02.2016 | autor: Filip Pešta

Slovenský rapper Suvereno a další úspěšné osobnosti z českého a slovenského prostředí. To jsou hrdinové nového inspirativního dokumentu s názvem Moc myšlenky, který je v tuzemských podmínkách první svého druhu. Hudbu k filmu složil redaktor iREPORTu Filip Pešta.

Na DVD vychází motivační film Moc myšlenky, vystupuje v něm i Suvereno, hudbu složil redaktor iREPORTu Suvereno účinkuje v dokumentu o síle našich myšlenek

Moc myšlenky je společným projektem brněnského režiséra, scénáristy a kameramana Jaromíra Kučery a Markéty Tiché, zakladatelky Cloud 9 Institute. Ústředním motivem filmu je příběh inspirovaný skutečnými událostmi. Příběh člověka, který jednoho dne ztratil všechno -  práci, peníze, manželku i přátele. Byl na pokraji sil, když se rozhodl, že to v tomto životě ještě zkusí a jeho přístup tak rozpohyboval "vesmírná" kola osudu.

RECENZE: Suvereno to myslí upřímně. Místy až moc

Během ústředního příběhu se ve filmu objevují známé osobnosti, které promlouvají o svých životních zkušenostech a o tom, jak zvládli neúspěch a jak využívají svou mysl k dosažení úspěchu. Vedle Suverena je mezi nimi například zakladatel projektu First Class Petr Casanova, investorka z pořadu Den D Margareta Křížová nebo třeba oblíbený spisovatel a dramatik Martin Petiška (Eduard Martin). Filmem provází moderátor Evropy 2 Ondra Urban a komentáře dabuje herec Martin Sláma, který namluvil například seriálového Mentalistu.

Film se začal natáčet na podzim roku 2014, a to hlavně v Brně a v Praze. Všechny osobnosti souhlasily s účastí bez nároku na honorář. Premiéra snímku proběhne 18. února 2016 v budově Impact Hub v Brně a podle aktuálních informací jsou vstupenky vyprodány.


zavřít