AUDIO: Kasabian uvádí nové album singlem You're In Love With A Psycho. Novinky představí v Praze

Vydáno 23.03.2017 | autor: redakce

Nové album Kasabian For Crying Out Loud vyjde 28. dubna. Prvním singlem z desky je skladba You're In Love With A Psycho. Kapela vystoupí na na pražském Metronome Festivalu, který proběhne od 23. do 24. června.

AUDIO: Kasabian uvádí nové album singlem You're In Love With A Psycho. Novinky představí v Praze Kasabian uvádí nové album singlem You're In Love With A Psycho. Novinky představí v Praze

V pořadí šesté studiové album vrací britskou rockovou kapelu Kasabian na hudební scénu. Album napsal a zprodukoval Serge Pizzorno, natáčelo se v Sergery, jeho Leicester studiu a deska nabídne dvanáct nových skladeb, včetně pilotního singlu I’m In Love With A Psycho.

Britští rockeři Kasabian jsou po Stingovi další hvězdou Metronome festivalu v Praze

"Rozhodl jsem se dát si šest týdnů na napsání alba a to se ukázalo jako velmi inspirující," dodává ke vzniku alba Serge. "Postaral jsem se, aby tam nebylo ani o tón navíc, chtěl jsem napsat klasické písně, bez žádného zbytečného požitkářství."

vložte odkaz, text nemažte

V návaznosti na více elektronické album z roku 2014 48:13 se Kasabian těšili, že se vrátí ke klasickému kytarovému zvuku. "Měli jsme ambici zachránit kytarovou muziku, ať to stojí, co to stojí. Snažili jsme se nahrát velmi pozitivní album, plné naděje a kytar, abychom připomněli lidem, že taková hudba je stále platná."

Kasabian budou po Stingovi další hvězdou Prague Metronome Festivalu (www.metronomefestival.cz), který se uskuteční od 23. do 24. června 2017 na pražském Výstavišti. Prague Metronome Festival je nový mezinárodní hudební festival, který se koná v centru Prahy a nabízí 40 koncertů nejzajímavějších mezinárodních hvězd v kombinaci s tím nejlepším z české hudební scény. 

tz, jm

Témata: Kasabian, Metronome festival, koncerty, festivaly

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít