PREMIÉRA: Circus Brothers jsou vyzbrojeni energií. Poslechněte si a zdarma stáhněte nový singl I Just Feel

Vydáno 30.06.2017 | autor: redakce

Pro kapelu Circus Brothers byl poslední půlrok přelomový. Prošli si přetahováním o značku Circus Problem s původním zpěvákem, vymýšlením nového názvu a hledáním nového zpěváka. To mají ale již za sebou a nyní je čeká spousta letních koncertů a také příprava nové hudby. V premiéře vám představujeme singl I Just Feel, který si můžete také zdarma stáhnout. 

PREMIÉRA: Circus Brothers jsou vyzbrojeni energií. Poslechněte si a zdarma stáhněte nový singl I Just Feel PREMIÉRA: Circus Brothers jsou vyzbrojeni energií. Poslechněte si a zdarma stáhněte nový singl I Just Feel

"Věříme, že všechno špatné je za náma a soustředíme se jen na pozitivní věci. Posunulo nás to a snad správným směrem. Máme energie na rozdávání a přesně o to se snažíme," shrnul prožitý půlrok Martin Sedlák, houslista a zakládají člen kapely.

LIVE: Circus Brothers nechali těžkosti za sebou, Rock Café uvrhli do tanečního víru

Kapela má dva nové "bratry". Zpěváka a kytaristu Eliáše Jeřábka, který se často pohybuje i na divadelních prknech. Dále klarinetistu a zpěváka Tomáše Kůgela. Toho můžete znát například jako moderátora pořadu Studio kamarád. V létě čeká skupinu řada koncertů, vidět je můžete na akcích, jako Filmový festival Karlovy Vary, Rock For People, Barvy léta, Migthy Sounds, Brod 1995, Rock For Churchill, Pálavské vinobraní a mnoha dalších. 

"Léto je sice super, ale náročný. Užíváme si to, ale už také myslíme dál a pracujeme na spoustě věcí. Pro mě osobně je to něco, co by mě před rokem ani nenapadlo. Miluju energii týhle kapely a lidi pod pódiem. Jsou skvělí," komentoval svůj půlrok působení v kapele zpěvák Eliáš Jeřábek.

V těchto dnech mají Circus Brothers malý důvod k oslavě. Na jejich facebookovém profilu je totiž podporuje již 12 000 fanoušků. Jako ocenění jejich věrnosti se kapela rozhodla věnovat jim malý dárek, kterým je nový singl I Just Feel. Volně stáhnout singl, fotky i další obsah je možné zde. Poslech singlu připomene charakteristický zvuk a energii kapely, ale zároveň naznačuje budoucí směřování a popové ambice. Tahle píseň rozhodně může fanouškům kapely zpříjemnit léto, ale také oslovit ty, kteří o Circus Brothers ještě neslyšeli.

STÁHNĚTE SI ZDARMA NOVÝ SINGL CIRCUS BROTHERS

"Píseň jsem vymyslel při buskování v Irsku, když kolem mě prošla krásná holka bez bot. Hned jsem ho měl v hlavě a doufám, že úplně stejně zapůsobí na naše fanoušky," doplnil Eliáš Jeřábek.

Léto na pódiích a nový singl je ale jen začátek. Kapela aktuálně nahrává další nové písně, připravuje videoklip a plánuje podzimní turné s jednou známou českou kapelou. Víc se ale dozvíme až v průběhu léta.

TERMÍNY KONCERTŮ

29. 6. Travel hostel Český Krumlov
4. 7. KVIFF Dům ČT Karlovy Vary
5. 7. Rock For People
15. 7. SpaRun Mariánské Lázně
15. 7. Barvy Léta Poděbrady
16. 7. Mighty Sounds
24. 7. Dobřichovice
28. 7. Festival Štěrkovna
29. 7. Free-D-bar Mlékojedy
30. 7. Historický jarmark Dalečín
5. 8. Multižánrový festival Spořice
7. 8. Prague Pride
11. 8. Telč
12. 8. Špilberk Balkannn
12. 8. Lovosický žalfest
15. 8. Cross Club Praha
18. 8. Vesnický klub Chotěmice
19. 8. Brod 1995
25. 8. Rock For Churchill
25. 8. Soundtrack Poděbrady
26. 8. Bartolomějský večer Kopřivnice
1. 9. Dočesná Žatec
2. 9. Léto na pískovně Veselí nad Lužnicí
8. 9. Pálavské vinobraní
9. 9. Krnov
9. 9. Slavnosti města Nový Jičín
14. 9. Kejklířské trhy Zlín
15. 9. Počernické pivobraní
16. 9. Znojemské vinobraní
16. 9. Táborská setkání
22. 9. Jablkobraní Libuš

Témata: Circus Brothers, Circus Problem, koncerty

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít