Circus Brothers zahrají online, Rock Café uvádí vlastní řadu streamovaných koncertů

Vydáno 28.03.2020 | autor: redakce

Kluby po celé republice mají zavřeno a dle všeho chvíli ještě mít budou. Pražské Rock Café ve výjimečné situaci uvádí novou sérii online koncertů, v neděli odpoledne vykopávají Circus Brothers. Těšit se můžete na Janka Ledeckého, I Love You Honey Bunny a další.

Circus Brothers zahrají online, Rock Café uvádí vlastní řadu streamovaných koncertů Circus Brothers zahrají online, Rock Café uvádí vlastní řadu streamovaných koncertů

Rock Café se ve spolupráci s NetwIN Production a Blue Lune Production snaží hudebním fanouškům alespoň trochu zpříjemnit pobyt v izolaci.

Skrz televizní a počítačové obrazovky budou přenášet koncerty oblíbených interpretů, ať už z klubové scény nebo z velkých festivalových pódií.

Circus Brothers a Oranžáda roztančili Rock Café balkánskou dechovkou

Chtějí tak podpořit kulturu jako celek - od interpretů až po "dělníky kultury", jako jsou zvukaři nebo osvětlovači.

Jako první se už tuto neděli 29. března od 18.00 v rámci nové série live streamů představí Circus Brothers. O jejich energii, disco balkánu a večírcích se mluví vždy dlouho. Na ulici, v klubech i na pódiích festivalů baví tisíce fanoušků, kteří na jejich show tančí často až do ranních hodin a posledních sil.

Tentokrát si na ně ale můžete zatancovat přímo u sebe v obýváku. Kapelu i klub můžete podpořit zakoupením virtuální vstupenky dle svých možností v síti GoOut. Circus Brothers se navíc rozhodli část výtěžku věnovat na projekt Energii lékařům, tedy organizací pomáhající lidem v první linii boje proti s koronavirem. V neděli večer kapela zároveň představí nový videoklip.

Live stream bude ke zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Televize Seznam, Novinky.cz, DVTV, Forum 24 a také Circus Brothers, stejně jako na jejich Youtube kanálu.

Fanoušci v Café V lese poslali na Sziget kapelu I Love You Honey Bunny

A pokud by vám při tanci či poslechu vyschlo v krku, můžete si z Rock Café objednat také virtuální pivo, které si pak fyzicky vyzvednete přímo v klubu.

Dramaturgové v současné sobě pracují na programu, zatím vzeřejnili streamované koncerty I Love You Honey Bunny (31. března) nebo Janka Ledeckého, který zahraje 2. dubna.

Facebook event zde

Virtuální vstupenky zde.

Virtuální pivo zde. 

TZ

Témata: Circus Brothers, Rock Café, Janek Ledecký, I Love You Honey Bunny

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít