Bizár týdne: Barbora Mottlova v textu od Pokáče žadoní: Udělej mi to

Vydáno 16.10.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Herečka Barbora Mottlova vydala svůj první videoklip. Pokud chtěla pouze zaujmout, pak se jí to povedlo. Cesta k fanouškovské přízni tudy ale nejspíš nepovede. Skladbou Udělej mi to, kterou pro ni napsal písničkář Pokáč, totiž rozhodně neoslnila. 

Bizár týdne: Barbora Mottlova v textu od Pokáče žadoní: Udělej mi to Bizár týdne: Barbora Mottlova v textu od Pokáče žadoní: Udělej mi to

V textu Barbora Mottlova slovy "udělej mi to" žádá muže, aby jí pomohl - ať už s placením složenek, nebo s výměnou žárovky. Jak je pro autora písně Pokáče typické, i tentokrát pracuje s nadsázkou. V podání zpěvačky však v kombinaci s pojetím klipu působí výsledek až příliš lascivně.

Bizár týdne: Šestnáctiletá aktivistka Greta Thunberg hlavní hvězdou deathmetalové skladby

Ve videu vzniklém pod taktovkou Manaworld se Barbora Mottlova snaží na text navázat sexy obličeji a pózami, které nechybějí snad v žádném záběru. Kromě zpěvačky se diváci dočkají také Muže roku 2016 Josefa Kůrky či herce Karla Zimy. Společnost dělá hlavní protagonistce také její pes Chico, kterého kvůli natáčení nechala obarvit narůžovo.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Pokáč, Barbora Mottlova

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít