Bizár týdne: Slávista Dekret vítá fotbalistu Stancia. V songu paroduje i Pokáče

Vydáno 10.07.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Fotbalista Nicolae Stanciu se vrací zpět do české ligy. Od nové sezóny bude hájit barvy Slavie, jejímž fanouškem je také rapper Dekret.  Ten rumunského záložníka přivítal (ne moc povedenou) skladbou Ahoj Nico, která je místy trochu "rýpavá".

Bizár týdne: Slávista Dekret vítá fotbalistu Stancia. V songu paroduje i Pokáče Bizár týdne: Slávista Dekret vítá fotbalistu Stancia. V songu paroduje i Pokáče

"Držíme tradice a vítáme Nicolae Stanciua zpátky v Praze, v klubu ze všech největším. Doba si žádá parodovat činy z minulosti," píše se v popisku videa na YouTube stránkách slávistických Ultras. Naráží tak na twitterový příspěvek sparťanského účtu fotbalisty, který se fanouškům líbit nemohl. "Pocta být hráč druhého největšího klubu v Česku," stálo v něm s přiloženou fotografii hráče v dresu úřadujícího mistra ligy.

Bizár týdne: Miley Cyrus bojuje lascivním klipem za práva žen

Z nového songu rappera pak nebudou mít stejně jako z přestupu Stancia do Slavie radost ani fanoušci fotbalového klubu AC Sparta Praha. V textu totiž Dekret nepřímo popichuje i je. "Tak vítej zpátky v Praze, kde je sto věží, jeden klub, todle město je naše," rapuje ve skladbě.

Zatímco na textu si dal Dekret, jak je vidět, záležet, po hudební i projevové stránce song pokulhává. A pokud bychom jej měli srovnat s písní Pokáče, na kterou má být rapová skladba parodií, za nás rozhodně vyhrává dílo osmadvacetiletého Sparťana. Ten k Rumunovi ještě před deseti měsíci neskrýval svůj obdiv.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Dekret, Pokáč, Nicolae Stanciu

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít