Bizár týdne: Virální hit Skibidi od provokatérů Little Big ve zbrusu novém kabátě

Vydáno 19.03.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Loni vydaný singl Skibidi skupiny Little Big je už sám o sobě bizarní. Ať už textem či klipem. Video obletělo během několika týdnů celý svět a do dnešního dne jej vidělo téměř dvě stě milionů lidí. A zdá se, že kapela, která zahraje 17. dubna v Praze, chce z jeho úspěchu vytěžit co nejvíc.

Bizár týdne: Virální hit Skibidi od provokatérů Little Big ve zbrusu novém kabátě Bizár týdne: Virální hit Skibidi od provokatérů Little Big ve zbrusu novém kabátě

Píseň Skibidi se dočkala nového zpracování, tentokrát hraje na romantickou notu. Místo alkoholu a podivných "postelových scén" je tu romantická "projížďka" na koni na vlnách rozbouřeného oceánu či na křídle letadla. Jediné, co zůstává z původní verze, je snad jen prapodivný tanec - i když nutno přiznat, že v trochu umírněném podání.

VIDEO: Little Big pobláznili internet. Ruská formace baví svým šíleným tancem k singlu Skibidi

Zatímco jiní interpreti svá bizarní videa často za podivná vůbec nepokládají, Little Big se touto cestou kdysi vydali záměrně. Kromě Skibidi vzbudil velký rozruch například klip k písni My Dick Is Big s potetovaným chlápkem a liliputkou. Tak uvidíme, co si pro nás ruská rave skupina nachystá příště.

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Little Big, Skibidi

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít
[banner1]