Ruští šílenci Little Big vystoupí znovu v Brně a poprvé v Ostravě

Vydáno 07.10.2019 | autor: redakce

Little Big oznamují návrat do Brna a to do Sono Music Club v pondělí 7.10. 2019 a premiérový koncert v Ostravě v BrickHouse DOV ve čtvrtek 10.10. 2019. Ostravské vystoupení je již vyprodané.

Ruští šílenci Little Big vystoupí znovu v Brně a poprvé v Ostravě Ruští šílenci Little Big vystoupí znovu v Brně a poprvé v Ostravě

Po úspěšných releasech With Russia From Love (2014) a Funeral Rave (2015) následovala s vydáváním pauza. V roce 2018 ale Little Big navázali dvojalbem Antipositive, Pt 1 & Pt 2, ze kterého rozhodně stojí za zmínku singl Skibidi, který zhlédlo jen na Youtube 80 miliónů fanoušků za necelé 2 měsíce.

LIVE: Little Big a jejich skibidi ratatata aneb Jak Tatarka obohatí nedochucené jídlo i koncert

Little Big pokračují v tvorbě s nadsázkou, cynismem a kritikou, jak jim bylo vždy vlastní (v minulosti například singl Give Me Your Money s Tommym Cashem). Na novém albu představují neuvěřitelnou sbírku vlastní produkce, která nezná hranic.

Pohybují se mezi EDM, technem, hip-hopem a r&b, ale využívají i reggae a hip-hop samply. Inspirace Little Big se rozhodně posunula o značný kus dál. Zatímco v minulosti jsme si vystačili s přirovnáním k Die Antwoord, po vydání Antipositive, Pt 1 & Pt 2 bychom k tomu měli přidat ještě minimálně The Black Eyed Peas a Lila Peepa. Zdá se, že Little Big se stávají trendsettery po celém světě.

Little Big roztančili pražskou Malou sportovní halu v rytmu Skibidi

Brněnské vystoupení je již 7. října v Sono centrum, ostravské pak 10. října v BrickHouse DOV.

Text: TZ

Témata: Little Big, koncert, Brno, Ostrava

zavřít