TOP 5 videoklipů týdne (106.): Michael Foret hledá klid v přírodě, Kings Of Leon ždímají emoce

Vydáno 27.09.2016 | autor: David Stoklas

Úterý. Konec září. A taky dalších pět klipů, které by vám neměly uniknout! Metronome Blues zhudebnili válečné útrapy, Michael Foret unikl do přírody, Holden vzývají krásu klasických kytar, Tegan And Sara mají (kolikátý už?) klip k nové desce a Kings Of Leon si hrají s jednoduchostí.

TOP 5 videoklipů týdne (106.): Michael Foret hledá klid v přírodě, Kings Of Leon ždímají emoce Michael Foret vyrazil do přírody

METRONOME BLUES ZHUDEBNILI VÁLEČNÉ ZLOČINY

Válka. Hrůza, co se většinou neobejde bez zobrazení nejhorších lidských vlastností, které ochotně při takových příležitostí krystalizují na povrch a jsou více než zřetelné. Atmosféra klipu k songu War Crimes je přesně taková. Metronome Blues nedávno pokřtili jejich skvělé album s názvem Sides. A právě War Crimes ne náhodou patří k těm nejsilnějším věcem, jež na něm můžete slyšet.

RECENZE: Metronome Blues rozpoutali elektrizující kytarovou bouři

NA VANDR S MICHAELEM FORETEM

Znáte to. Zabalit jen to nejnutnější. Kytaru hlavně. A můžete směle vyrazit obejmout panenskou přírodu a zapomenout na všechny průšvihy, které s sebou nese civilizace a lidé, co ji tvoří. Michael Foret zvizualizoval svůj nejnovější singl Nejvíc! A jak se mu to povedlo? No, přece nejvíc! Výsledek vskutku stojí za to.

HOLDEN A JEJICH COOL STRATY

Holden si z občanky smazali příjmení Caulfield a svou novou nahrávku rozvířili vody české scény. Někteří je zatratili za změnu žánru a jiní naopak obdivují jejich statečnost a příklon k mateřskému jazyku. Nicméně si připravili nový klip a hrají v něm tři pánové a jejich černobílé Stratocastory. Účelný minimalismus funguje vždy.

KINGS OF LEON MEZI STĚNAMI

Kings Of Leon si protentokrát nechali okázalá gesta pro sebe a v novém klipu naopak vsadili na jednoduchou přímočarost. Na co vymýšlet složité scény, když stačí posadit chlápka s kytarou mezi tři růžové stěny.  Vlastně jenom takhle si můžeme dosyta vychutnat emotivní stránku nové sklady, jež nese název Walls.

vložte odkaz, text nemažte

TEGAN AND SARA NEPŘESTÁVAJÍ TOČIT

Jestli něco dvojici sester nechybí, tak je to filmový apetit. Z jejich nové desky totiž chrlí snad každý týden nový klip. Nelze je ale označit za nějaké ukvapené rychlokvašky ve stylu "Tak něco natočíme, ať nekecají". Pokaždé šlo o povedené snímky a i ten nejnovější, který doprovází skladbu Stop Desire, můžeme bez výčitek zařadit ke starším bráškům.

RECENZE: Divošky Tegan And Sara se zklidnily, na Love You To Death chrlí popové hity

Témata: Kings Of Leon, Tegan And Sara, Holden, Metronome Blues, Michael Foret

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít