TOP 5 videoklipů týdne (80.): ATMO Music pějí ódu Valerii, Tove Lo předvádí svůdné tanečky

Vydáno 29.03.2016 | autor: David Stoklas

Velikonoční zajíček po sobě zanechal převážně popovou nadílku, ale myslel i na tvrďáky! ATMO Music jsou opět emotivní, Nick Jonas si do klipu přizval Tove Lo, Zayn Malik nám představuje svoje kámoše, Doro ukazuje, jak je ostrá, a Marina Kaye zpívá song od Sii.

TOP 5 videoklipů týdne (80.): ATMO Music pějí ódu Valerii, Tove Lo předvádí svůdné tanečky ATMO Music vydají letos novou desku

METALOVÁ KRÁLOVNA DORO JE POŘÁDNĚ OSTRÁ

Holky od tvrdé muziky nejsou z těch, se kterými je radno si zahrávat. Německá bohyně metalu Doro Pesch to dokazuje ve svém novém klipu, v němž si zahrála ženu, co se nebojí rozdávat rány. Taky proč ne, když ji její milý očividně tolik štve. Jen mu dej, Doro! Zpěvačce teď vychází šestitrackové EP s názvem Love's Gone To Hell. Na něm bude k nalezení i exkluzivní duet s nedávno zesnulým Lemmym Kilmisterem z Motörhead.

Doro Pesch ví, jak vyzrát na věk. V Praze řádila jako zamlada

ATMO MUSIC O DÍVCE VALERII

Hiphopový projekt Atmo Music debutoval před dvěma lety a od té doby uhranul docela slušnou řádku fanoušků zamilovaných a citlivých rýmů. V tomto zajetém stylu pokračují i s novým singlem Valerie, který je emotivní, melodický a upřímný. Samozřejmě ho doplnili i videoklipem, abychom si mohli onu éterickou dívku představit. Atmo Music už delší dobu slibují novou desku. Kdy vyjde a jak se bude jmenovat, bychom se měli dozvědět v průběhu několika dalších týdnů.

Okoř se šťávou představuje program: Vystoupí Slza, ATMO Music, Rybičky 48, UDG, Voxel, Wohnout i Visací zámek

NICK JONAS A TOVE LO JSOU SI VELMI BLÍZKO

Nový klip zpěváka Nick Jonase, kterého pravděpodobně znáte z boybandu Jonas Brothers, doprovází velice zajímavý motiv. Rozehrává v něm vztah dvou lidí, kteří jsou od sebe hříčkami osudu a okolí rozdělováni a opět spojováni. Nic z toho ani jeden z nich nemá šanci kontrolovat a ovládat. Nabízí se pak iluze, že jsme pouze diváky svého života. Singl Close, ve kterém mu sekunduje švédská zpěvačka Tove Lo, je z jeho připravovaného alba. To vyjde 10. června.

VYPEČENÝ HOOD ZAYNA MALIKA

Zaynovi se bez One Direction daří výtečně a díky tomu ho mnozí třeba začnou brát vážně. Novým klipem tomu jde naproti! Vydáváme se v něm na jedno takové americké předměstí mezi boxery, rychlá auta a lidi, kteří jsou s tímto zdánlivě vyloučeným prostředím spjati jako jeho vlastní děti. K tomu hraje muzika s prvky funky a groovu. Více než dokonalá symbióza. Pokud máte o Zayna větší zájem, můžete zkusit jeho čerstvě vydanou desku Mind Of Mine.

MARINA KAYE A MOŘSKÝ VÁNEK

Přiznejme si to: Videoklipy natočené na mořských plážích zkrátka šlapou a francouzská zpěvačka Marina Kaye se v tomto ohledu rozhodla neexperimentovat. Singl Freeze You Out, který pro ni napsala její zkušenější australská kolegyně Sia, doprovodila právě efektními záběry z pláže. Aby zdánlivou tuctovost a obyčejnost přece jen potlačila, vyhnala na písek dvě nadupaná auta. Teprve osmnáctiletá Francouzka už má venku EP, na kterém můžete tento singl najít.

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít