VIDEO: Taylor Swift a Zayn Malik v hitu k Padesáti odstínům temnoty běsní v hotelovém pokoji

Vydáno 27.01.2017 | autor: redakce

Film Padesát odstínů temnoty, který vstoupí do kin v únoru, se vzhledem ke svému komerčnímu potenciálu neobejde bez hitového singlu. Zatímco odstíny šedi před dvěma lety vsadily s velkým úspěchem na Ellie Goulding, ústřední píseň dvojky nazpívali Taylor Swift a Zayn Malik. 

VIDEO: Taylor Swift a Zayn Malik v hitu k Padesáti odstínům temnoty běsní v hotelovém pokoji Taylor Swift a Zayn Malik v hitu k Padesáti odstínům temnoty běsní v hotelovém pokoji

Jedna z nejžádanějších zpěvaček planety a ex-člen One Direction jsou zárukou, že se singl I Don't Wanna Live Forever v hitparádách neztratí. Skladba vyšla už v prosinci a v některých zemích zamířila na čelo žebříčků, v Americe byla nejlépe šestá. Nyní se dočkala i svého klipu, který je v souladu s názvem filmu temný. 

TOP 10 nejočekávanějších zahraničních desek roku 2017: Depeche Mode, Foo Fighters, Marilyn Manson, Taylor Swift a další

Odehrává se v luxuním hotelu, kam Zayna pronásledují otravní paparazzi. Ústřední dvojice se tu vyrovnává se svými démony - a dost divoce. Vybavení hotelové pokoje totiž jejich zuřivost pěkně odnese. Samozřejmě se to celé neobejde bez svůdných póz. 

vložte odkaz, text nemažte

Padesát odstínů temnoty se dočká i svého soundtracku, který vyjde 10. února. Kromě hlavního singlu na něm budou skladby od interpretů, jako jsou Sia, John Legend, Halsey, Tove Lo nebo Nicki Minaj

Témata: Padesát odstínů temnoty, Taylor Swift, Zayn, One Direction, Sia, John Legend, Tove Lo, Halsey, Nicki Minaj

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít