TOP 5 videoklipů týdne: Aneta Langerová o době, kdy se lidé nebudou moci dívat vzájemně do očí a Karin Ann vzdává poctu renesančnímu umění

Vydáno 10.08.2021 | autor: Andrea Štipčáková

Nová píseň Anety Langerové vznikala ještě v době, kdy byl svět zcela v pořádku. Přitom však přesně popisuje situaci, kdy byla země v naprostém lockdownu. Karin Ann zpívá v in company o uvěznění uvnitř vlastní hlavy a Vladivojna La Chia posílá do světa titulní singl z chystané desky. Vizuály představili také Geoff Tyson a Lady Gaga s Tonym Bennetem.

TOP 5 videoklipů týdne: Aneta Langerová o době, kdy se lidé nebudou moci dívat vzájemně do očí a Karin Ann vzdává poctu renesančnímu umění TOP 5 videoklipů týdne: Aneta Langerová o době, kdy se lidé nebudou moci dívat vzájemně do očí a Karin Ann vzdává poctu renesančnímu umění

Aneta Langerová vydává videoklip k apokalyptické písní Tělo 2086

Když Aneta Langerová s Jakubem Zitkem skládali píseň Tělo 2086, nemohli tušit, že opravdu přijde doba, kdy se lidé nebudou moci hýbat, líbat a navzájem se dívat přímo do očí. Rovněž nemohli tušit, že si fanoušci na nové album Dvě slunce počkají více než půl roku. „U natáčení jsme se nasmáli absurdním situacím, které vznikají neosobní mezilidskou komunikací. Anonymní svět nikdy nemůže nahradit lidskost. Proto píseň Tělo 2086 končí nadějeplným slovem Touha," říká zpěvačka.

ROZHOVOR | Aneta Langerová: Slunce je pro mě symbol věčného života

Videoklipu se režijně ujal režisér Vítek Bělohradský. Vznikal na Kokořínsku, ve Břvích u Prahy, v Botanické zahradě v Tróji, pražském Jazz Docku nebo na střeše Národního zemědělského muzea v Praze.

Karin Ann vzdává poctu renesančnímu umění

Nový videoklip Karin Ann k písni in company, která je o osamocení a uvěznění uvnitř hlavy, je netradiční poctou renesančnímu umění. Obrazy namalované právě v tomto stylu ve vizuálu, o nejž se postaral Michal Kunes Kováč, ožívají. Píseň se objeví na chystaném druhém albu zpěvačky, vyjít by mělo začátkem příštího roku.

ROZHOVOR | Karin Ann: Lidé se v tématech, o kterých zpívám, dokáží najít

Geoff Tyson rozžhavil svou kytaru a la Joe Satriani

Novinku hlásí také Geoff Tyson. Americký kytarista, zpěvák a soundinženýr, žijící v Praze, natočil videoklip k instrumentálce Shag ze svého aktuálního alba Drinks With Infinity. Ve skladbě nezapře vliv svého slavného učitele, jímž byl samotný heavyrockový maestro Joe Satriani. Vizuál zrežíroval Johnny Majestic a objevuje se v něm modelka Tamila Sparrow.

Vladivojna La Chia vydává titulní singl z chystané desky

Vladivojna La Chia představuje singl s názvem Tam v hluboké tmě tepe a září, který předznamenává záříjové vydání nového stejnojmenného alba. Skladbu doprovází videoklip, který byl natočen ve sklepních prostorech Domu U Kamenného zvonu v Praze v režii Bořivoje Hořínka. 

Lady Gaga nahrála duet s Tonym Bennetem

Lady Gaga se stala hostem na nové desce Tonyho Bennetta,která vyjde už 1. října. Kolekce duetů ponese název Love for Sale a zpěvačka si na ní střihla píseň I Get a Kick Out of You. Videoklip vznikl ze záběrů snímajících oba hudebníky a doprovodnou kapelu. 

red, foto: Ondřej Pýcha, Helena Kadlčíková, promo
Témata: Aneta Langerová, Karin Ann, Vladivojna La Chia, Geoff Tyson, Lady Gaga, Tony Bennet

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít