Karin Ann vydala singl s britským rapperem Macca Wilesem, zpívají o toxických vztazích

Vydáno 30.04.2021 | autor: redakce

Slovenská zpěvačka Karin Ann zpívá ve svém novém singlu o toxických vztazích. Natočila ho ve spolupráci s britským rapperem Macca Wilesem, kterého spolu s hudebnicí označují za nové nejvýraznější hlasy Generace Z. Produkce jejich společné skladby sociopathic se ujal známý britský producent Matt Schwartz.

Karin Ann vydala singl s britským rapperem Macca Wilesem, zpívají o toxických vztazích Karin Ann vydala singl s britským rapperem Macca Wilesem, zpívají o toxických vztazích

„Sociopathic je o vztazích. O tom, co se může stát, když se vztah mezi dvěma lidmi pokazí, a dojte k tomu, že si lidé přivodí bolest i emocionální traumata jak navzájem, tak i sami sobě,“ popisuje rodačka ze slovenské Čadce Karin Ann, která stihla za krátkou dobu zaujmout redaktory amerických The New York Times, německého Bildu nebo evropské MTV a dostala pozvání absolvovat vyprodané polské turné s hvězdnou zpěvačkou Sanah.

ROZHOVOR | "To, jaká jsem a jak se cítím, považuji za formu umění," říká Karin Ann

Macca zase vyrostl ve Velké Británii a později se přestěhoval do Atlanty, kde jej okouzlil tamější jižanský rap. Do Londýna se vrátil s novými zkušenostmi a americkou hudbu, kterou okořenil jedinečným hlasovým projevem a kytarovými riffy. Vznikl tak jeho unikátní hudební styl, jež si okamžitě začal podmaňovat rádiové posluchače po celém světě. „Vždycky jsem chtěl vyprávět příběhy. V písničkách mluvím o věcech, o kterých se lidem příliš nechce hovořit, protože se často bojí ukázat svou emoční stránku,“ popisuje mladý hudebník.

Karin Ann sbírá fanoušky v Evropě i mimo ni svým divokým přístupem k alternativní popové hudbě, který je jak konfrontační, tak zranitelná. Její hudební videa, která provokují k přemýšlení, nashromáždila téměř 2 miliony zhlédnutí na YouTube a zkoumala širokou škálu témat, včetně rovnosti pohlaví (babyboy), toxicity pro život a lásku (3AM) a duševního zdraví (i yearn for agony). Aktuální singl sociopathic předznamenává debutové EP Karin Ann, které vyjde v květnu.

redakce, foto: Ondřej Pýcha
Témata: Karin Ann, Macca Wiles, sociopathic

zavřít