Karin Ann zpívá o svém nejtemnějším období, píseň doprovází hororový videoklip

Vydáno 18.12.2020 | autor: redakce

Karin Ann vydává další singl z připravovaného EP, které vzniká pod dohledem zkušeného Matta Schwartze a slovenského producenta Tomiho Popovice. Videoklip k novince I Yearn for Agony čerpá z hororové tématiky.

Karin Ann zpívá o svém nejtemnějším období, píseň doprovází hororový videoklip Karin Ann zpívá o svém nejtemnějším období, píseň doprovází hororový videoklip

I Yearn for Agony je pro mě velmi vizuální písní. Takže když jsem psala scénář ke klipu, okamžitě mi na mysli vytanul koncept, který čerpá ze strašidelných příběhů, hororů i kriminálních případů. Celý vizuál jsem koncipovala filmově a záměrně jsem se snažila, aby bylo video pro diváky mírně nepříjemné,“ popisuje zpěvačka.

TOP 8 videoklipů týdne: Démoničtí AC/DC, pohádková Taylor Swift nebo Lipo toužící po lásce

Skladba I Yearn for Agony je podle Karin Ann o nejtemnějších částech její mysli v době nejtemnějších období. „Byla jsem dlouho v životě v rozporu sama se sebou. Pořád jsem se sebe sama ptala, proč nemohu být takovou, jakou mě chtějí lidé mít. Všechno jsem si vyčítala, každou věc jsem v sobě stále rozebírala a řešila, a to mě přivedlo do psychických stavů, které se dají přirovnat k agónii. A o těchto stavech ta píseň je,“ říká Karin Ann, kterou doufá, že by skladba mohla promluvit k lidem, kteří prožívají něco podobného. „Kdyby pomohla i těm, kteří si ničím takovým neprošli, aby pochopili, jaké to je, byla bych šťastná,“ uzavírá.

Novému slovenskému objevu, zpěvačce s českými kořeny Karin Ann se s prvním singlem 3AM podařilo rozvířit hudební vody v několika zemích. Online portál amerických The New York Times ji zmínil v článku o Generaci Z (lidé narození od poloviny 90. let a vyrůstajících ve světě digitálních technologií) a v Německu ji do rotace nasadila tamní MTV, a mimo to s Karin přinesl rozhovor prestižní týdeník Bild.

Pozitivní ohlasy má z domovského Slovenska, Maďarska i Polska, kde si ji jako předskokanku vyprodaného turné vybrala úspěšná polská zpěvačka Sanah. V České republice skladbu nasadilo do rotací několik velkých rádií a její klip hrají zdejší televize.

TZ, foto: promo interpreta
Témata: Karin Ann, Tomi Popovic, Matt Schwartz, I Yearn for Agony

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít