TOP 5 videoklipů týdne: Ben Cristovao jako kolotočář a zpěvačka LP udělala jarní úklid ve svojí duši

Vydáno 27.07.2021 | autor: Kateřina Nováková

S novými klipy přichází americká zpěvačka s italskými kořeny LP i britští Iron Maiden. Z česko-slovenského ranku stojí za pozornost nový klip Petra Soukupa s Jiřím Vidasovem, Bena Cristovao se Zayem i slovenské dvojice Tolstoys. 

TOP 5 videoklipů týdne: Ben Cristovao jako kolotočář a zpěvačka LP udělala jarní úklid ve svojí duši TOP 5 videoklipů týdne: Ben Cristovao jako kolotočář a zpěvačka LP udělala jarní úklid ve svojí duši

Nová deska zpěvačky LP je na spadnutí

Zpěvačka LP vydá v říjnu nové album Churches. Teď zveřejnila ochutnávku v podobě singlu Goodbye. "Goodbye je výbuch pro duši. Jarní úklid mé samé a doufám, že i druhých, od pout vlastní mysli. Světlo tam pořád je, pokud chcete. A to já určitě chci," dodává k tématu songu zpěvačka.

Petr Soukup a Jiří Vidasov za hranicemi všedních dní

Nový videoklip ke skladbě Thrash Metal představuje dvojice Petr Soukup & Jiří Vidasov. Oslavný song na tenhle subžánr má kulisy v prostředí připomínající letce RAF a celkově je tohle dílo hodně za hranicemi všedních dní. Stejnojmenná deska dvojice vyšla letos v červnu a má celkem deset skladeb.

Rozchod může najít cestu k druhému, zpívají Tolstoys

V Praze usazená slovenská dvojice Ela Tolstova a Michal Smetana z kapely Tolstoys ve svém novém singlu popisují svůj vlastní rozchod, kterým si prošli, nakonec se k sobě ale vrátili. Písnička Chýbanie je navíc inspirovaná mystikou lidových pověr. Jejich plánované album Mirror Me vyjde už brzy.

Ben Cristovao a Zayo ve víru kolotočů

Mladý člen labelu FCK THEM Zayo se spojil v tracku Hitlo Ma s Benem Cristovao. Společně se vydali na pražské Výstaviště, kde v kulisách kolotočářských atrakcí natočili zábavný klípek. O režii se postaral talentovaný Jan Strach.

Iron Maiden vydají neuvěřitelnou sedmnáctou řadovku!

Harcovníci Iron Maiden vydají letos v září novou desku s názvem Senjutsu. Jako první ochutnávka slouží animovaný klip k songu The Writing On The Wall. Nový song kapela vydala po neuvěřitelných šesti letech. Jejich pražský koncert byl přeložen z letošního termínu na 20. 6. 2022. 

Text: Kateřina Nováková
Témata: Iron Maiden, Zayo, Ben Cristovao, Petr Soukup, LP, Tolstoys

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít