TOP 6 videoklipů týdne (151.): Miley Cyrus sbližuje generace, Kesha věří v duhu po bouřce

Vydáno 22.08.2017 | autor: Anna Hejkalová

V šestici nejzajímavějších klipů minulého týdne tentokrát není žádný domácí zástupce. O to víc se činili zahraniční interpreti. Popové hvězdy Miley Cyrus a Pink chystají nové desky, a tak je čas nalákat fanoušky singly. Kesha už album vydala a představuje z něj titulní písničku s klipem. Další příspěvky obstarali Wiz Khalifa, Chase And Status a Chris Brown

TOP 6 videoklipů týdne (151.): Miley Cyrus sbližuje generace, Kesha věří v duhu po bouřce TOP 6 videoklipů týdne (151.): Miley Cyrus sbližuje generace, Kesha věří v duhu po bouřce


PINK
POODHALILA SEDMOU STUDIOVKU

Headlinerka již proběhlého Sziget festivalu, zpěvačka Pink, o sobě v poslední době začala dávat vědět na sociálních sítích více, než pro ni bylo poslední dobou standardem. Především kvůli nové desce Beautiful Trauma, kterou chystá na 13. října. V uplynulém týdnu z ní vypustila první vlaštovku včetně klipu - píseň What About Us. Samozřejmě se díky melodii ihned vecpala do hitparád po celém světě, ale teprve melancholický text ji vryl lidem pod kůži. Nálada novinky je díky výborným tanečníkům a jejich choreografii v klipu nadherně ztvárněna.

LIVE: Akrobatka Pink zpívala, létala, tančila a nadchla

CHASE AND STATUS VSADILI NA EMELI SANDÉ

Duo Chase And Status se převážně pohybuje v drum'n'bassovém, mnohdy až dubstepovém žánru s občasným přičichnutím jinam, například k reggae. Na jejich čtvrtém studiovém albu Tribe by v tomto ohledu neměla být žádná změna. Potvrzuje to i pilotní singl Love Me More, kam si přizvali na výpomoc britskou popstar Emeli Sandé. Ve videoklipu si s touto trojicí užijeme jejich společný festivalový koncert. Doufejme, že jejich prosincová návštěva pražské Roxy bude stejně vydařená.

Králové drum'n'bassu Chase And Status představí v prosinci v Roxy nové album

KESHA AGAIN!

Novorozené album Rainbow je mezi námi necelé dva týdny, ale už má za sebou čtvrtý videoklip. Tento je k první písni desky, která nese stejný název. Je to z toho důvodu, že podle Keshy vždy po bouřce přijde duha a stejně je tomu teď v jejím životě. Rainbow byla zároveň první píseň, kterou Kesha na toto album napsala, z toho důvodu se podíváme do studia, jak vznikala

Srpnové nové desky: Kesha se vrací po soudním sporu, Passenger novinkou ohlašuje pauzu

MILEY CYRUS V ŠATECH ZE SEDMDESÁTÝCH LET

Miley Cyrus se v klipu ke své zbrusu nové písničce Younger Now, která se stane titulní skladbou jejího chystaného stejnojmenného alba, vrací zpět do 70. let, a zároveň ke svému mladšímu já. Čtyřiadvacetiletá zpěvačka se při tvorbě scénáře videa hodně soustředila na to, aby v něm byly zobrazeny všechny věkové generace, od těch nejmenších až po důchodce. Miley Cyrus tak v klipu skotačí s malými dětmi, ale zároveň se dokáže výborně pobavit i se staršími lidmi. Prostor dostala také spousta tanečníků z Broadwaye nebo Tony Wilson - choreograf soustředící se především na jazz.

WIZ KHALIFA OBKLOPEN KRÁSNÝMI ŽENAMI

Stejně jako se Wiz Khalifa objevil v klipu Demi Lovato, ukázala se i čerstvě pětadvacetiletá zpěvačka v jeho videu k songu Something New. Na něm se pěvecky podílel také rapper Dolla $ign. V interpretově novince se jako už několikrát ocitneme na party, tentokrát plné krásných slečen oblečených povětšinou do plavek či velmi úsporného oblečení. Kromě nich se pak v klipu objeví spousta známých osobností, v čele s Jasonem Derulem, Jamie Foxxem či Toddem Gurleym. O režii se postaral Bryan Barber.

CHRIS BROWN HLEDÁ ODPOVĚĎ NA SVOU OTÁZKU

Když někdo před dvěma týdny ukradl a vydal píseň Question Chrise Browna, rozhodl se to umělec moc neřešit a o pár dní později vydal tento song i s oficiálním videoklipem. Brown je v něm obklopen krásnými ženami, po jejichž boku tancuje před neustále se proměňujícím barevným pozadí. Po hudební stránce se R&B zpěvák inspiroval hitem Turn Me On od Kevina Lyttla z roku 2003. Singl je součástí chystaného LP se čtyřiceti skladbami, jež Chris Brown plánuje vydat na Halloween ponese název Heartbreak on a Full Moon.

text: Anna Hejkalová, Andrea Štipčáková

Témata: Pink, Kesha, Chase and Status, Wiz Khalifa, Chris Brown, Miley Cyrus

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít