TOP 6 videoklipů týdne: The Killers v klipu s plameňáky, letní hymna Paulieho Garanda a lehkomyslný Robbie Williams

Vydáno 15.08.2022 | autor: Andrea Štipčáková

Muzikanti se přes léto věnují spíše koncertování a nových písní vychází pomálu. My vám však přesto několik čerstvě upečených singlů představíme. The Killers, Paulie Garand a Robbie Williams nám posílají skladby z připravovaných desek, svého vizuálu se dočkal i hit Jiggle Jiggle Jasona Derula, Duke & Jones, Louise Therouxe a Amelie, z nemocničního prostředí se hlásí DJ Khaled a Bookie Baker se dívají na svět psíma očima.

TOP 6 videoklipů týdne: The Killers v klipu s plameňáky, letní hymna Paulieho Garanda a lehkomyslný Robbie Williams TOP 6 videoklipů týdne: The Killers v klipu s plameňáky, letní hymna Paulieho Garanda a lehkomyslný Robbie Williams

The Killers chystají novou desku

The Killers připravují fanouškům překvapení v podání nového alba. Jeho součástí by se měl stát i singl Boy, který vás svým retro zvukem okamžitě dostane. Videoklip k němu je poměrně jednoduchý, střídají se v něm záběry na kapelu, mladíka cválajícího na koni po poušti nebo plameňáky.

Letní hymna Paulieho Garanda

Paulie Garand přichází s letní hymnou All My Life. Nekonvenční klip vznikl během zpěvákových putování s přáteli během letošního roku, ve videu se však objeví i několik archivních záběrů. Singl bude součástí hudebníkova nového alba, které je tak trochu opředeno tajemstvím.

Paulie Garand v Braníku pokřtil rovnou tři alba

Robbie Williams o době, kdy byl lehkomyslný

Robbie Williams vydává singl Lost, píseň ze svého připravovaného alba XXV. Nová skladba produkovaná Guyem Chambersem a Richardem Flackem je dojemnou písní s drásavým textem, klavírními prvky a podmanivým zvukem smyčců. Toto spojení dělá ze singlu okamžitou klasiku. “Lost je o době, kdy jsem byl lehkomyslný,” vysvětluje Robbie Williams.

Jiggle Jiggle se dočkal videoklipu

Jason Derulo, Duke & Jones, Louis Theroux a Amelia Dimz představují oficiální videoklip k jejich hitu Jiggle Jiggle. Video využívá energii Ameliina slavného seriálu Chicken Shop Date a představuje postavy v britských „chicken shopech“, nočních restauracích a průjezdech. Koncept vedla samotná Amelia a ve videu vystupují také Brooke a Jess – uživatelky TikToku, které odstartovaly trend virálního tance.

DJ Khaled v nemocnici

S novinkou se hlásí i světová superstar DJ Khaled. Staying Alive nahrál ve spolupráci s Drakem a Lil Babym. Doprovodný klip, v němž trio hraje v nemocničním prostředí, navazuje na tradici umělcových videoklipů hodných velkého plátna.

Bookie Baker se dívají na svět psíma očima

Novým videoklipem k písni Miles upozorňuje kanadsko-irské duo Bookie Baker na připravované EP The 2nd. Dvojice hudebníků nyní žijících v Praze natočila video z pohledu psa běžícího za svým pánem.

„Držíme se citátu Toma Waitse o komponování krásných melodií vyprávíjích o strašných věcech. Napsali jsme skladbu, na kterou si lidé mohou v létě zatančit, byť nese těžké téma. Pro nás je píseň o té prázdnotě, co cítíte, jakmile opadne vzrušení po dosažení nějakého cíle. O tom, jak nikdy nenajdete uspokojení a máte neustále potřebu hnát se za dalším vrcholem. Přičemž dobře víte, že to nutkání nikdy úplně neukojíte,” říká kytarista a zpěvák Alex Montyro.

Text: Andrea Štipčáková, foto: Leo Baron (Robbie Williams), Ivan Číhal (Bookie Baker)
Témata: The Killers, Paulie Garand, Bookie Baker, Robbie Williams, DJ Khaled

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít