TOP 7 videoklipů týdne: Chinaski zpívají o digitální lásce, Barbora Poláková létá v lese

Vydáno 01.10.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Chinaski vydávají tento týden první album v nové sestavě a rovnou ho i pokřtí, Kali a Sima se znovu spojili a přichystali pořádný hit. Britští Editors dávají ochutnat novou píseň, která bude součástí blížící se výběrovky. Své novinky představili také Sabrage, Barbora Poláková či Jonas Brothers s Diplem.

TOP 7 videoklipů týdne: Chinaski zpívají o digitální lásce, Barbora Poláková létá v lese TOP 7 videoklipů týdne: Chinaski zpívají o digitální lásce, Barbora Poláková létá v lese


Chinaski
hledají lásku bez dat

Chinaski vydávají nové album 11 už 1. října, v den prvního křtu v pražském Lucerna Music Baru. Klip v režii JakobyFilms a režiséra Jakuba Mahdala pořídili k singlu Láska a data. V hlavních rolích můžete vidět Ondřeje Pecha a Olgu Plojhar Bursíkovou, která se objevila docela nedávno ve videu Vypsané Fixy k songu Krabička.

Chinaski zahráli ve vyprodaném Lucerna Music Baru a všude stříkal pot


Britští Editors avizují vydání bestofky

Editors vydají koncem října best of, bude na něm ale i pár nových skladeb. A Black Gold je jednou z ochutnávek. Klip natočil opět Rahi Rezvani, který stojí za většinou videoklipů Editors za poslední roky. Po boku frontmana kapely Toma Smitha ztvárnila další hlavní roli herečka Nicole Stark.

LIVE: Editors skončili v Praze dvě písně pod vrcholem


Kali
a Sima připravili klubový hit letošního podzimu

Slovenský rapper Kali pořád jede na plný plyn. Po pár dnech od vydání klipu s Terezou Kerndlovou přichází s další spoluprací, tentokrát se slovenskou zpěvačkou Simou. Ta je na Slovensku hodně silným jménem, takže se dá očekávat, že půjde o slovenský klubový hit letošního podzimu. Novinka Aj ty nebude chybět na Kaliho připravovaném albu Ale Ne.


Sabrage představili svůj první koncertní klip

Klip k písni Meluzínám natočila parta kolem Juliána Záhorovského během svého vystoupení na Majálesu v Pardubicích, na které se připravovala čtvrt roku. "Byl to jeden z našich prvních koncertů venku na začátku sezóny, což bývá vždy trochu ošidné," uvedl kytarista Matt. Pro publikum si kapela připravila spoustu efektů. "Vystoupení jsme nechtěli odehrát klasicky, ale opět byla touha to posunout dál. Takže od různé pyrotechniky přes balóny až k tanečnicím," prozradil baskytarista Ladze.

 


České hvězdy zpívají na podporu psů

Tuzemští hudebníci se po delší době opět sešli, aby podpořili dobrou věc. Písní Protože to nevzdám, jejíž autorkou je Olga Lounová, upozornili na týrání psů. K songu, jenž vznikl na motivy knihy Gump - Pes, který naučil lidi žít Filipa Rožka, pak natočili také jednoduchý videoklip. V tomto případě je však naprosto dostačující. Vidět v něm můžete kromě Olgy Lounové také Richarda Krajča, Petra Koláře či Martu Kubišovou, mladší generaci zastupují Sebastian, Pavel Callta nebo Tereza Mašková.

 


Barbora Poláková opět přichází s neotřelým nápadem

S novinkou se hlásí také Barbora Poláková. Tentokrát se vizuální podoby dočkala píseň Kdyby z desky Ze.Mě, kterou zpěvačka vydala v minulém roce. Video se stejně jako její předešlé klipy pyšní originalitou, za kterou kromě Polákové stojí režisér Jakub Machala. Interpretka si ve snímku například zalétala v lese nebo si zahrála na housle ve vesmíru.

VIDEOROZHOVOR: Barbora Poláková - Mám pocit, že za cenu na Žebříku mohou koncerty

 


Diplo se Joeovi Jonasovi omlouvá za zničení svatby

Nový klip Thomase Wesleyho alias Dipla a Jonas Brothers je do jisté míry založen na skutečných událostech. Před více než rokem se Diplo zúčastnil tajné svatby Joa Jonase se Sophií Turner. Části obřadu pak živě vysílal na svém Instagramu, z čehož ženich s nevěstou neměli radost. Vzhledem ke společnému songu Lonely se však zdá, že je vše zapomenuto. Diplo sev klipu svému kamarádovi skrze textovky několikrát omlouvá. A když se Joe Jonas konečně rozhodne omlouvu přijmout a Wesleymu zavolat, vybije se americkému DJovi telefon.

Text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: Chinaski, Kali, Sima, Editors, Sabrage, Barbora Poláková, Jonas Brothers, Diplo, Sebastian, Tereza Mašková, Pavel Callta, Olga Lounová, Marta Kubišová, Richard Krajčo, Petr Kolář

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít