TOP 7 videoklipů týdne: Support Lesbiens o boji za lásku, Sebastian a Adam Mišík v duetu a Mirai na road tripu s Benem Cristovao

Vydáno 26.11.2019 | autor: Andrea Štipčáková

S novým klipem se hlásí Mirai společně s Benem Cristovao, kteří se podělili o záběry z povedeného road tripu do Berlína. Duet si připravili také Sebastian a Adam Mišík, kteří vizuálně představili singl Cizinka, a s novinkou je tu i skupina Slza, která přihazuje odvážný videoklip. Gipsy.cz zpívají o životě. Ze zahraničí k nám přilétly písně Jamese Arthura a Coldplay.

TOP 7 videoklipů týdne: Support Lesbiens o boji za lásku, Sebastian a Adam Mišík v duetu a Mirai na road tripu s Benem Cristovao TOP 7 videoklipů týdne: Sebastian s Adamem Mišíkem v příběhu ze života, Mirai na roadtripu s Benem Cristovaem a Slza v odvážném videoklipu


Sebastian
 a Adam Mišík si střihli duet

Sebastian pouští do éteru další novinku. Po skladbě Milion se rozhodl vizuálně představit neméně emotivní píseň Cizinka, na níž spolupracoval s Adamem Mišíkem. A opět potvrdil, že se od svého debutu Hvězdy posunul. Videoklip k songu inspirovanému jménem Barbara natáčela dvojice mimo jiné v libereckém klubu WareHouse za pomoci režiséra Jakuba Mahdala.

Sebastian interview: Nebyl jsem dobrý muzikant, neměl jsem na koncertech co hrát. Dnes můžu konečně ukázat, co ve mně je


Jamesi Arthurovi chybí domov

Být hudebníkem není vždy jednoduché. Své o tom ví James Arthur, který v novince Quite Miss Home zpívá o tom, jak se mu na cestách stýská po domově a přátelích. Osamělost dýchá také ze samotného klipu, jenž vypráví příběh muže, který přišel o svou partnerku. Video se natáčelo v Londýně a v Irsku, jeho režisérem byl Stevie Russell.

Plyšáci, křik a odzbrojující hlas: James Arthur poprvé v Praze

 


Support Lesbiens
bojují o lásku

Support Lesbiens se v černobílém klipu k písni Here I Am rozhodli ukázat, co jsou lidé pro lásku schopni překonat. Hlavní hrdina jejich příběhu vytrvává v boji o vztah a celé dny zůstává na jednom místě doufajíc, že se mu podaří jeho milovanou přesvědčit o své lásce. Video skupina natočila ve spolupráci s 25Films Production. 

Support Lesbiens interview: Představení nové desky chceme pojmout jako mejdan


Gipsy.cz
představují singl Život jde dál

Po delší době přichází s novým klipem také kapela Gipsy.cz. Singl Život jde dál, který si zprodukoval sám zpěvák Radek Banga, je plný temperamentu, rychlých rytmů a také hlubších myšlenek. Video pak ukazuje myšlenkový boj mezi dospělým a dítětem v nás. Protože teprve spojení těchto dvou táborů může být užitečné.

Radek Banga (Gipsy.cz) interview: Musíme mít naději v lepší zítřky


Mirai a Ben Cristovao natáčeli v Berlíně

Uvolněný klip z berlínského road tripu připravila kapela Mirai společně s Benem Cristovao. Snímek nemá žádnou velkou výpravu, o to sympatičtější a autentičtější ale samotný výsledek je. Nejspíš si sami chvílemi řeknete, že některé záběry byly spíš dílem náhody než promyšleného scénáře. Skladba je součástí nového alba Mirai Arigató, které kapela koncem září vydala. O kameru se postaral talentovaný Jan Strach, který v nedávné době spolupracoval na nových klipech Dje Wiche, rappera Samey, Refewa či Honzy Bendiga.


Petr Lexa ze Slzy hlavním aktérem odvážného klipu

Kapela Slza prezentuje už třetí nahrávku z připravovaného alba. Píseň 4 ráno je prvním autorským počinem zpěváka Petra Lexy. Ten si v docela odvážném klipu rovnou zahrál hlavní roli: "V textu vyprávím o jednom svém nešťastném vztahu, který jsem zažil asi čtyři roky zpátky. Tehdy bylo těch bezesných nocí spoustu. Seděl jsem doma v pokoji, v ruce držel telefon a čekal, až zavolá," popisuje námět na text Lexa. Režie klipu se ujal Radim Věžník, hlavní ženskou roli ztvárnila Viktorie Čumpelíková.


Coldplay
 s roztomilým animovaným klipem

Ve spolupráci s Aardman Animation vzniklo nové video Coldplay. Společnost, která stojí například za animáky jako Wallace a Gromit nebo Slepičí úlet, přichystala roztomilý klip s oživlými loutkami. Příběhem nás provázejí vzpomínky malé holčičky na jejího tatínka, zatímco ona sama podniká odvážný výlet na loďce a proplouvá i životem pod hladinou. Novou desku Everyday Life vydali Coldplay v pátek 22. listopadu.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Sebastian, Adam Mišík, James Arthur, Support Lesbiens, Gipsy.cz, Ben Cristovao, Mirai, Slza, Coldplay

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít
[banner1]