TOP 8 videoklipů týdne (138.): Katy Perry soutěží o nejúchylnější klip roku, Linkin Park mísí pop s rapem

Vydáno 16.05.2017 | autor: Anna Hejkalová

Tento týden Miley Cyrus ve své novince ukázala, že excesy patří do její minulosti. Zato její kolegyně, Katy Perry, v novém klipu převzala pomyslné žezlo. Další výrazné klipové přírůstky jsou od létajícího Harryho Stylese nebo od nešťastně zamilovaného Jamese Arthura. Zahanbit se nenechali ani Linkin Park.

TOP 8 videoklipů týdne (138.): Katy Perry soutěží o nejúchylnější klip roku, Linkin Park mísí pop s rapem Katy Perry překvapila fanoušky obskurním klipem


LINKIN PARK
SVŮJ POP OBOHATILI RAPEM

Další ukázka z desky One More Light, která vyjde už tento pátek, tedy 19. května, již definitivně potvrzuje, že si Linkin Park ze svých fanoušků nedělají legraci a dali se na popovou dráhu. Tentokrát kombinovanou i s rapem. V singlu Good Goodbye jsou i hosté Pusha T a Stormzy, kteří v rapování Mikea Shinodu podpoří. V čele s ním a zpěvákem Chesterem se Linkin Park objeví i na pražském Aerodrome festivalu 11. června.

Kam v roce 2017 vyrazit na festivaly (I.): Aerodrome přiveze Linkin Park, Metronome Stinga, Rock for People láká na Evanescence

RED HOT CHILI PEPPERS SKLOUBILI DĚJ SE ZÁBĚRY Z KONCERTU

Písnička Goodbye Angels z loňské desky Red Hot Chili Peppers, The Getaway, se dočkala svého klipu. Je v něm pěkně vymyšlený způsob, jak do čtyř minut dostat záběry z koncertu i nějaký děj. Hlavní hrdinkou se stala herečka Klara Kristin, která si v průběhu klipu užívá svého mládí, drog, hudby a nočního života. Potká se tak i v zákulisí se samotnými členy kapely, na jejichž koncert se pak o pár sekund později podívá.

LIVE: "Budeme vám sloužit, Praho!" hřímali Red Hot Chili Peppers v O2 areně

HARRY STYLES SE PROLETĚL NAD KRAJINOU PŘIVÁZANÝ NA LANĚ

Harry Styles, známý především díky tomu, že je bývalým členem skupiny One Direction, vydal 12. května debutovou sólovou desku. Právě z ní je i píseň Sign of the Times s vlastně dost jednotvárným videoklipem. To si ale uvědomíte až po tom, co zhlédnete dechberoucí záběry na Harryho létajícího nad krajinou a běžícího po hladině moře. Od začátku je jasné, že jde o počítačové triky. Pozitivní ale je, že záběry nebyly natočeny ve studiu před zeleným plátnem, ale opravdu v přírodě, kde Harry létal přivázaný na laně k vrtulníku.

Nové desky: Paramore zvou na Rock for People, LP na Colours, Harry Styles má první sólovku

DJ WICH SE JIŽ POOSMÉ V TÉTO ÉŘE HLÁSÍ S NOVÝM KLIPEM

Ano, Dj Wich má opět nový videoklip k desce Veni, Vidi, Wich. Klip k tracku Frisbee, kde hostují Majk Spirit, Paulie Garand, ADiss, je v pořadí už osmý. Možná by ale bylo lepší, kdyby nechrlil klipy jak na běžícím pásu a dal si na nich více záležet. Spoře oděné holky totiž nezachrání vše, ani fakt, že se v klipu vůbec nic neděje. Což vlastně poměrně koresponduje s celým dojmem z desky, který si můžete přečíst v recenzi níže.

RECENZE: Veni, Vidi, Nic. DJ Wich se chce líbit všem, nahrál nejkonzumnější desku roku

MILEY CYRUS VSADILA NA COUNTRY

Když se Miley Cyrus v roce 2015 vytratila z pódií, nikdo nečekal, že na její nový singl budeme čekat téměř dva roky. Když tedy minulý týden vyslala do světa novinku Malibu, byl jí rázem plný internet. Lascivních gest, která známe z videoklipů We Can't Stop nebo Wrecking Ball, se ale tentokrát nedočkáme. Mladá interpretka v novém videoklipu ukazuje, jak za poslední dva roky vyspěla. A tak se v něm místo nahé holky vylévající si zlomené srdce setkáváme s vysmátou dívkou, která nadšeně poskakuje mezi pestrobarevnými balónky, mazlí se se svým pejskem a tančí u západu slunce.

vložte odkaz, text nemažte

KAPELA DNCE POŘÁDÁ VEČÍREK

DNCE chrlí jeden hit za druhým a jejich nový singl Kissing Strangers, ke kterému si přizvali Nicki Minaj, nebude pravděpodobně výjimkou. Taneční videoklip zachycuje bláznivý večírek plný nevázané zábavy. Členové kapely si v něm zahrají karty se psem, užijí si s náhodnými známostmi a nakonec odehrají koncert v baru. A také v něm, jak už název písně vypovídá, několikrát dojde k polibku dvou lidí, kteří se vůbec neznají.

JAMES ARTHUR SI VYLÉVÁ SRDCE Z NEŠŤASTNÉ LÁSKY

Emocemi nabitá je novinka Jamese Arthura s názvem Can I Be Him z loni vydané desky Back From The Edge. Devětadvacetiletý zpěvák se v klipu trápí pohledem na svou bývalou lásku, která se přes pokažený vztah už přenesla a je šťastná s novým přítelem. Muzikant v srdcervoucí písni vzpomíná na časy, kdy byli spolu, a přeje si být znovu s ní. A když už se zdá, že je vše ztraceno, ukončí jeho trápení nová slečna.

KATY PERRY PŘEJE DOBROU CHUŤ

Kdyby se vyhlašovala soutěž za nejúchylnější klip roku, měla by Katy Perry nakročeno k prvnímu místu. Ve videu k písni Bon Appétit, který předznamenává její chystanou novou studiovku, se prezentuje jako kus masa a obalená moukou se nechává uvařit ve velkém kotli. A aby toho nebylo málo, servíruje se obklopená zeleninou jako hlavní chod. Fanoušci zpěvačky na sociálních sítích neskrývají své znechucení, jatka v klipu své oblíbenkyně vůbec nečekali.

VIDEO: Infantilní Katy Perry zvolila odpor proti Trumpovi jako formu byznysu

Text: Anna Hejkalová, Andrea Štipčáková

Témata: Linkin Park, Red Hot Chili Peppers, Harry Styles, DJ Wich, Katy Perry, Miley Cyrus, DNCE, James Arthur

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít