TOP 8 videoklipů týdne: Pokáč zve teenagery do lesa, Tři sestry zpívají o boji mužů a žen

Vydáno 06.11.2018 | autor: Andrea Štipčáková

Boris Carloff nabízí unikátní výlet do vesmíru, Clean Bandit se spolčili s hrdinou Descapita a Marinou. Pokáč se kvůli novému videu vypravil až do Rakouska, Tři sestry zpívají o štěstí v partnerském vztahu. A novinku si po čtyřech letech připravili také Slipknot, kteří se příští rok živě představí tuzemským fanouškům.

TOP 8 videoklipů týdne: Pokáč zve teenagery do lesa, Tři sestry zpívají o boji mužů a žen TOP 8 videoklipů týdne: Boris Carloff zve do vesmíru, Lucie oslavuje lásku


Boris Carloff
cestuje díky HitHitu vesmírem, můžete s ním

Díky Martinovi Živockému je nový klip Borise Carloffa opět výrazným kouskem. VR videoklip k písni In the Sky vás vtáhne do dění prostřednictvím 360° formátu. Při jeho sledování jednoduše pohybujte (třeba telefonem) ze strany na stranu a užívejte si všechno kolem. Singl pochází z aktuální desky Carloffa nazvané The Solipsist, prostředky na klip získal díky sbírce na HitHitu. 


Lucie
našla lásku, nová deska je po šestnácti letech na spadnutí

Po dlouhých šestnácti letech představí Lucie sadu úplně nových písní. Druhým singlem z alba EvoLucie je skladba Nejlepší, kterou znám. Produkci svěřila kapela Mikeu Clinkovi, který spolupracoval třeba s Guns N' Roses. Režisér klipu Dominik Miškovský popisuje děj takto: “Hlavní roli ve snímku hraje Simona Gul'ašová, která je na začátku nevinně nádherná jako každá láska. Později se ale sladká milenka v závěru mění v děsivou saň. Tak, jak to v životě často bývá."

VIDEOROZHOVOR: Michal Dvořák - Lucie je v nejlepší kondici od poslední desky

Clean Bandit vám připomenou Despacito

Roztančený singl v latino rytmu zajímavě protíná výrazný vokál zpěvačky Mariny. Dalším výrazným hostem je Luis Fonsi, kterého máte, možná i trochu neradi, spojeni s hitem Despacito. Song pochází z chystané desky Clean Bandit What Is Love?, která má vyjít koncem listopadu. Jako hosté se na ní dále objeví Rita Ora, Ellie Goulding, Charli XCX nebo Big Boi z Outkast. 

Slovenský rapper Kali sází na pohodu 

Už za pár dní vydá slovenský rapper Kali svoje nové album s názvem Kali-Dovi-Dopo. Aktuálním singlem z něj je skladba Uvol'ni sa s featem od Čis T. Povedený klip s nadstandardní produkcí dotváří odlehčenou náladu skladby, beat je opět od producenta Petera Panna. 

Slipknot se vrací na scénu s novinkou All Out Life

Skupina Slipknot si pro své fanoušky na Halloween přichystala pořádné překvapení! Po čtyřech letech totiž vydala nový song, který nese název All Out Life a je předzvěstí chystaného alba. To by mělo vyjít v létě příštího roku. Klip je plný strašidelných kostýmů, krve a dojde v něm i na výbuch autobusu, není tedy divu, že se jej kapela rozhodla vydat 31. října. Slipknot si budou moci čeští fanoušci poslechnout i naživo, a to 11. června v pražské O2 areně.

Slipknot se vrátí do Prahy. V O2 areně představí svět hrůzy a šílenství

 

Pokáč si zazpíval u jezera Toplitzsee

Písničkář Pokáč představuje video k písni V lese, které natáčel pod taktovkou Jakuba Mahdala alias Mahdiese u rakouského jezera Toplitzsee. Námětem skladby je neustálé sezení především mladší generace u obrazovky a její nechození do přírody. Pokáč se rozhodl v klipu popsat, jak těžké to pro teenagery musí v lese být. "Nejsou tam často mobilní data a zásuvky, tak jak se tam jako máme bavit?" uvedl písničkář s nadsázkou.

Pokáčovo vlasaté jaro navštívilo i brněnské Metro

 

Imodium a Portless uvádí společný song

Pro mnohé kontroverzní klip vypustily do světa kapely Imodium a Portless, které jsou momentálně na svém společném turné No Man. Výpravný klip ke stejnojmenné písni se natáčel v karlínských kasárnách a kromě členů obou formací v něm vystupuje i rapper Henry D, jenž v Portless dlouhodobě hostuje. Zajímavostí je, že si ve videu zahráli také fanoušci obou skupin. A také to, že některé záběry museli členové Imodium a Portless natočit na pouhý jeden záběr.

Tři sestry o boji mužů a žen

Po více než třech letech se mohou fanoušci Tří sester těšit na zbrusu nové písně. Jejich oblíbenci se totiž rozhodli vydat desku !Svobodu ředkvičkám!, která se na pultech obchodů objeví už 9. listopadu. Její v pořadí druhou zveřejněnou skladbou se stává píseň Háskov, a právě tu teď kapela vydává jako singl. Ve videu nevystupují sami členové, ale kreslení panáčci, kteří vizuálně doprovázejí text písně. Ta pojednává o nekonečném boji mužů a žen za osobní štěstí v heterosexuálním vztahu.

Tři sestry završili na Braníku oslavy Kristových let, hráli i De Bill Heads nebo Doctor P.P.

 text: Kateřina Nováková, Andrea Štipčáková

Témata: Slipknot, Pokáč, Imodium, Portless, Tři sestry, Lucie, Boris Carloff, Clean Bandit, Kali

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít