VIDEO: Adam Mišík se novinkou V Tobě vrací ke svým muzikantským kořenům

Vydáno 02.05.2018 | autor: redakce

Novou skladbou V Tobě, která měla živou premiéru při semifinále SuperStar, Adam Mišík překvapil. Vrací se na ní ke svým muzikantským kořenům. Podívat se můžete také na lyric video. 

VIDEO: Adam Mišík se novinkou V Tobě vrací ke svým muzikantským kořenům VIDEO: Adam Mišík se novinkou V Tobě vrací ke svým muzikantským kořenům

Intimní a minimalistická píseň vznikla ve spolupráci s mladými producenty Ondřejem Fiedlerem a Marcelem Procházkou. "Již delší dobu jsem si pohrával s myšlenkou vzít kytaru a vrátit se ke svým hudebním začátkům.  Myslím, že jsem potřeboval čas a také muzikantskou podporu, kterou jsem od Ondry i Marcela měl. Píseň V Tobě je pro mne zatím nejosobnější skladbou a absolutním kontrastem mé předchozí tvorby," přiznává Mišík.

VIDEO: Adam Mišík řeší v klipu K.O. milostný trojúhelník

Na produkci songu V Tobě se podílel čím dál úspěšnější producent Ondřej Fiedler (LennyMirai, Kryštof) ve spolupráci s nadaným hudebníkem Marcelem Procházkou (DebbiLipo, No Distance Paradise).

"Už od songwriting session se nám líbila Adamova upřímnost a úplně jiná poloha, než ve které jsme ho do teď znali. A i to byl důvod, proč jsme se s ním rozhodli na singlu spolupracovat," přibližují Ondřej s Marcelem.

Videoklip k písni V Tobě se připravuje, ale už nyní je song k dispozici na streamovacích servisech a ve formě lyric videa na YouTube.

tz, mk

Témata: Adam Mišík, V Tobě, Ondřej Fiedler, Marcel Procházka

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít