TOP 6 videoklipů týdne: Adam Mišík zpívá o toxickém vztahu, Czech It natáčeli v Londýně

Vydáno 02.04.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Do našeho přehledu nových videoklipů za uplynulý týden se vměstnala hned pětice intepretů české či slovenské scény. Adam Mišík zavzpomínal prostřednictvím písně Démoni na svůj toxický vztah, kapela Czech It se zajela podívat do Londýna, Monika Bagárová s Honzou Bendigem do exotického Thajska a Kali představil singl Nepustím. Co se týče zahraniční scény, fanouškům se připomínají The Chainsmokers ve spolupráci s 5 Seconds of Summer nebo tajemná Billie Eilish.

TOP 6 videoklipů týdne: Adam Mišík zpívá o toxickém vztahu, Czech It natáčeli v Londýně TOP 6 videoklipů týdne: Adam Mišík se vyzpívává ze vztahu, Kali střílí do všech pijavic


Adam Mišík
vycházel z osobních prožitků

Adam Mišík přichází po úspěšném singlu V Tobě s novinkou Démoni. V ní zachytil pocit, kdy se vztah z nebe změní v peklo. "Celá píseň je inspirovaná toxickým vztahem, nemožností se posunout dál, i když víme, že by to bylo správné. Ústřední myšlenka vychází z mých osobních prožitků poslední doby. Nejlepší terapií je pro mě vždycky psaní, právě proto singl vznikl," přiznal zpěvák. Videoklip režírovaný Petrem Simonem chtěl pojmout surově a realisticky, což se mu podařilo.

VIDEO: Adam Mišík se novinkou V Tobě vrací ke svým muzikantským kořenům


Jan Bendig a Monika Bagárová společně v klipu po deseti letech od SuperStar

Monika a Honza se potkali před deseti lety v SuperStar, kde oba postoupili až do finále. Stali se z nich kamarádi, kteří si zároveň v rámci svých pěveckých kariér pomáhají. Teď společně dali dohromady song Viva La Vida. Klip k němu zaletěli natočit na thajský ostrov Phuket. O režii se postaral Lukáš Rejmon a o kameru Jan Strach, který se víc věnuje hiphopovým klipům. 


Czech It
natáčeli v Londýně

Až do Londýna se za novým klipem vydala skupina Czech It, která si z letošního Žebříku odnesla sošku za třetí místo v kategorii Objev roku. V novince Letters vsadila na příběh chlapce Lukáše a dívky Julie. "Chtěli jsme natočit příběh o lásce, o tom, že nikdo nechce být úplně sám, o hledání toho druhého a o cestě za ním. Umocnit jsme se ho snažili obsazením dětí do hlavních rolí," vysvětlil výběr herců frontman Daniel Marczell. O režii videa se postaral Ondřej Soukup.


Billie Eilish povolala režiséra od Travise Scotta

Teprve minulý pátek vydala Billie Eilish svoje debutové studiové album When We All Fall Asleep, Where Do We Go?, její srpnový koncert ve Foru Karlín (a nejen u nás) je už několik měsíců dopředu vyprodaný. Z desky teď představuje další singl, a to skladbu Bad Guy. Klip začíná tím, že Billie žlutou botou protrhne žluté plátno a svému bodyguardovi předá průhledná rovnátka. O režii se postaral Dave Mayers, který v minulosti natočil klipy pro Arianu Grande, Travise Scotta nebo Janet Jackson.


The Chainsmokers a 5 Seconds of Summer to dali dohromady

Spojením The Chainsmokers s kapelou 5 Seconds Of Summer vznikla docela chytlavá píseň Why Do You Love, která se dočkala také své vizuální podoby. Tu se skupiny rozhodly pojmout jednoduše, díky speciálním efektům však můžeme video označit přinejmenším za zajímavé. Na režisérskou židli v tomto případě usedl Frank Borin.

The Chainsmokers budou v únoru usilovat o vyprodání pražské Tipsport arény


Kali míří na všechny pijavice

Pokud jste slavní, vyrojí se kolem vás pravidelně dost "kamarádů", kteří si myslí, že vám s tím úspěchem pomohli a vy byste jim měli být vděční. Jde jim hlavně o to ukrojit si trochu slávy a peněz. O tom je text nové skladby Kaliho. Ten svěřil nový klip opět A Team Production. Před několika dny Kali vyprodal pražské Forum Karlín, je také jedním z porotců The Voice. 

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Adam Mišík, Czech It, The Chainsmokers, 5 Seconds of Summer, Kali, Monika Bagárová, Jan Bendig, Billie Eilish

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít