VIDEO: Beyoncé už není křehká květinka. Po boku tenistky Sereny Williams demonstruje ženskou sílu

Vydáno 23.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Beyoncé již dávno nepotřebuje svoje novinky propagovat měsíce dopředu, protože fanoušci budou stejně hltat cokoliv, co vydá. Poslední deska Lemonade je toho důkazem. Videoklip ke skladbě Sorry přišel také nečekaně, o to větší je to ale zážitek.

VIDEO: Beyoncé už není křehká květinka. Po boku tenistky Sereny Williams demonstruje ženskou sílu Beyoncé a tenisová jednička Serena Williams vytvořily silný tandem

Beyoncé Knowles si šla vždycky za svým bez ohledu na to, jestli jí bude někdo kritizovat. Dávno už nevydává hudbu, která se líbí všem, jde si svojí cestou. Poslední deska Lemonade přinesla nejen nečekané vydání, ale také celkovou změnu zvuku. Z Beyoncé se stala trochu drsnější holka, která si libuje v komplikovanějších melodích a otevřených textech oslavujících především ženskou sílu. 

Novou kolekci Beyoncé šijí srílanské dělnice v bídných podmínkách za sto korun na den

Klipem doplněná Sorry se nese ve středním tempu a od začátku zní dost naštvaně. Zpěvačka si v tomhle případě s textem moc hlavu nelámala: čím častěji uslyšíte slovní spojení "I am not sorry", tím více vám možná poleze song na nervy. V žádném případě se nejedná o singl, který by měl strhnou davy, ale svůj provokativní účel jistě splní. 

vložte odkaz, text nemažte

Doprovodné video ukazuje drsnější tvář Beyonce a jejich tanečnic, mezi nimiž vyčnívá nejlepší tenistka planety Serena Williams. Dámy se rozhodly, že jim žádní muži nebudou nic diktovat a ukážou jim svoje silné stránky. Černobílý snímek má skvělou atmosféru a dokonalý střih, když se k tomu ještě přidají taneční výkony všech zúčastněných, jde o trefu do černého. Beyoncé opět dokázala, že si může dělat co chce, a vždycky při tom bude jedinečná.

Témata: Beyoncé, Lemonade, Serena Williams, popové divy, hudba

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít