VIDEO: Beyoncé nabízí další dva loky ze své Lemonade

Vydáno 16.02.2017 | autor: Pavel Vičar

Beyoncé byla v posledních dnech středem pozornosti především zásluhou těhotenství a také relativního neúspěchu na letošních Grammy, kde ji na plné čáre porazila Adele. Nebyla by to ovšem ona, aby neměla v rukávu nějaké trumfy. Hned po Grammy totiž z vizuálního alba Lemonade zveřejnila rovnou dva klipy naráz. 

VIDEO: Beyoncé nabízí další dva loky ze své Lemonade Beyoncé nabízí další dva loky ze své Lemonade

Beyoncé jsme si už zvykli, že je ve světě pop music svou vlastní paní. Neohlašuje nové singly, alba ani videoklipy, ale pokaždé dokáže znovu přesvědčit, že má stále co říct. V poslední době se ale o zpěvačce nemluvilo kvůli její hudbě, a tak je načase to napravit. A kdy je lepší doba pro vydání dvou klipů najednou než pár dní po udílení cen Grammy, kde byla Beyoncé středem pozornosti? Opět skvělý tah.

POST SCRIPTUM (78): Adele trumfla na Grammy Beyoncé. Důvod je jasný - může za to rasismus

Na světě jsou dva videoklipy z Lemonade, a to ke skladbám Sandcastles a Love Drought. Na rozdíl od těch předešlých v nich nevystupuje jako drsná žena - pryč je naštvání a potřeba vyřizovat si s někým stále účty. Beyoncé je klidnější, oběma skladbám sluší jemný hudební podkres. Tato poloha jí velice svědčí. 

vložte odkaz, text nemažte

Videoklipy mají mnoho společného, ale přitom je každý jiný. Sandcastles dojímá svou jednoduchostí, druhý Love Drought představuje sebevědomou, ale zárověň citlivou Beyoncé, jakou fanoušci miluji. I když z těchto singlů hity pravděpodobně nebudou, nezbývá než chválit. Jestli je někdo mistrem ve svém oboru, pak právě Beyoncé Knowles. 

Témata: Beyoncé, Grammy, Lemonade

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít