VIDEO: Daniel Landa se vysmívá klipu PSH: Proti nenávisti bojujete nenávistí!

Vydáno 01.07.2016 | autor: redakce

Kontroverzní klip skupiny PSH hýbe českým internetem. Od pondělního vydání nasbíral již přes 160 tisíc zhlédnutí. Viděl ho i Daniel Landa, který se v něm na okamžik mihnul. "Hoši, to se vám povedlo, to byl kousek vpravdě parádní," vysmívá se jim ve svém novém videovzkazu. 

VIDEO: Daniel Landa se vysmívá klipu PSH: Proti nenávisti bojujete nenávistí! Daniel Landa na svém Velekoncertě v Letňanech v září 2015. Foto: Patrik Bouzek

Landa nejprve klip komentoval slovně na svém Facebooku: "Skupina PSH natočila krásný nový klip (jemuž teď dělám tímto reklamu)ve kterém účinkuji. Určitě patřím mezi lidi, které je potřeba fuckovat a neměli by tvořit, to naprosto zplihle uznávám, jak říka ten lejbl. Ale teď úplně nevím za koho v tom klipu jsem.. Jako za vlastence? Nebo za blázny s kohoutem? Nebo za to že kamarádím s Afgháncema? Nebo jsem tam za zrádce Čechů? Nebo za táty? Nebo za blázny? Nebo za příznivce PSH? Nebo jsem reprezentant Zla? Mám v tom trochu zmatek...

VIDEO: PSH mají vzkaz pro Ortel, Zemana, Konvičku, Brichtu i Babiše: Fuck off!

Určitě tam patřím, to jo, vo tom žádná, jsem vyvrhel a srandovní kohout, ale teď nějak uplně nevím přesně za koho protentokrát... No až mi někdo zase poškrábe auto nebo hodí dlažku do okna třeba mi to řekne. Fandím těmto neohroženým chlapcům z PSH a jejich uklidňování společenské atmosféry. Dobrým lidem Vivaaaat! A fakof Landa! Váš Landa," zakončil svůj příspěvek, na který pak navázal videem níže.

vložte odkaz, text nemažte"Uděluju jim cenu Nobelova kohouta a zařazuju je do svýho kohoutího spřežení vedle blázna Žita, je to bomba!" dodává Landa mimo jiné ve videovzkazu. Lidé na sociálních sítích tak budou mít zase pár dní o čem diskutovat. 

Témata: Daniel Landa, PSH, Vladimir 518, Ortel, Miloš Zeman, xenofobie

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít