VIDEO: Emma Smetana má klip k duetu s Jordanem Hajem z Londýna. Inspirovaly ho i módní kampaně

Vydáno 09.04.2017 | autor: Josef Martínek

Po Waiting a Velvet Dress představuje Emma Smetana už v pořadí třetí klip ke své loňské desce What I've Done. Vznikal v Londýně a opět si v něm zahrál i její partner Jordan Haj, který s ní singl No Fire nazpíval jak duet.

VIDEO: Emma Smetana má klip k duetu s Jordanem Hajem z Londýna. Inspirovaly ho i módní kampaně Emma Smetana má klip k duetu s Jordanem Hajem z Londýna. Inspirovaly ho i módní kampaně. Foto: Michala Rusaňuková

Stejně jako u minulého klipu Velvet Dress se režisérské role chopili Jordan Haj a Givinar Kříž, tedy dvojice, které Emma přezdívá "bratranci Coheni". Zatímco předchozí snímek byl stylizován jako bollywoodský western 60. let, tentokrát přichází Smetana s ryze současným klipem. Zajímavostí je, že se v něm střídají barevné záběry s těmi černobílými. 

Emma Smetana představila nový klip doma v obýváku a říká: Dopravní prostředky mě dojímají

"Klip jsme tím rozdělili do dvou rovin. Z každé jde úplně jiná energie. V postprodukci jsme využili různé postupy, které mě zaujaly například v posledních klipech Weeknda nebo Franka Oceana, inspiroval jsem se hodně i současnými světovými módními kampaněmi," vysvětluje režisér Jordan Haj. Zároveň prozrazuje, že Londýn si vybrali pro jeho nezaměnitelnou kosmopolitní atmosféru a některé záběry dotáčeli v České republice. 

vložte odkaz, text nemažte

Skladba No Fire už nyní rotuje v rádiích. "Když jsme skládali písničky na moji první desku, Jordan najednou přišel s refrénem, který mi chtěl předzpívat. Zařval do mikrofonu: My love, are we doing the best we can, a mělo to takovou sílu, že už jsem to po něm nechtěla přezpívávat. Tak vznikla naše jediná společná píseň," říká Emma Smetana.

V květnu vyrazí Emma na turné po českých nádražích, které vyvrcholí 2. června na Hlavním nádraží v Praze. Jejími hosty se stanou teepee, Prago Union nebo Tomáš Klus. Vstupné bude dobrovolné, výtěžek poputuje na dobročinné účely.

jm, foto: Michala Rusaňuková, archiv zpěvačky

Témata: Emma Smetana, Jordan Haj, Givinar Kříž, No Fire, What I've Done, vlakové turné

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít