VIDEO: Emma Smetana a Jordan Haj jsou ve Velvet Dress hrdinové bollywoodského westernu se špatným koncem

Vydáno 23.10.2016 | autor: Josef Martínek

Emma Smetana vydává druhý videoklip ke svému debutovému albu What I've Done, které se dočkalo vřelého přijetí domácí hudební kritiky. Video Velvet Dress natočili režiséři Jordan Haj a jeho bratranec Givinar Kříž a je stylizováno do šedesátých let. Křest proběhne 29. října v pražském klubu Café V lese. 

VIDEO: Emma Smetana a Jordan Haj jsou ve Velvet Dress hrdinové bollywoodského westernu se špatným koncem Emma Smetana vydala debutové album What I've Done v produkci Jiřího Buriana. Foto: Marielle Tepper

Sami tvůrci označují filmově vyhlížející snímek za "bollywoodský western", na rozdíl od minulého klipu Emmy Waiting má totiž děj - a docela dramatický. Ústřední dvojicí jsou v něm právě Emma Smetana a její partner Jordan Haj, v cestě jim ale stojí padouch, kterého ztvárnil producent desky Jiří Burian. Jak zápletka vsazená do železničního prostředí skončí? Podívejte se sami, rovnou však varujeme, abyste s dobrým koncem nepočítali.

Emma Smetana představila nový klip doma v obýváku a říká: Dopravní prostředky mě dojímají

Vyjma dějové linky spoléhá klip i na estetiku vycházející z vizuálního konceptu What I've Done, opět se tak můžeme těšit na závan psychedelie a Emmu stylizovanou do role tajemné femme fatale. Protože se tyto prvky podařilo s citem zkombinovat, vůbec bychom se nedivili, kdyby se po Waiting dočkala nominace na Anděla i s dalším klipem. 

vložte odkaz, text nemažte

Jak nám Emma Smetana nedávno prozradila v rozhovoru, ráda by k albu What I've Done pořídila i další snímky. Zároveň už začíná přemýšlet o své druhé desce. 

Témata: Emma Smetana, Jordan Haj, Jiří Burian, Velvet Dress, What I've Done, bollywoodský western, Anděl

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít