VIDEO: Imodium se v singlu Spirit spojili s rapperkou SharkaSs, klip natočili ve vězení

Vydáno 02.07.2017 | autor: redakce

Po únorovém singlu Proud s hostujícím Michalem Skořepou ze Stroy představují Imodium další ochutnávku z chystaného alba Element. Do novinky Spirit si přizvali rapperku SharkaSs a klip natočili v plzeňské věznici. 

VIDEO: Imodium se v singlu Spirit spojili s rapperkou SharkaSs, klip natočili ve vězení VIDEO: Imodium se v singlu Spirit spojili s rapperkou SharkaSs, klip natočili ve vězení

"Hrdina našeho klipu popisuje dost častý případ toho, jak málo stačí a váš život se od základu může změnit. Tím spíš, když ironií osudu nezničíte život jen sami sobě, ale i jinému člověku, kterého ještě ke všemu obdivujete... víc neprozradím," navnazuje frontman Thom ke sledování videoklipu, který vznikl pod taktovkou dvorního fotografa a kameramana Imodium Michala Havlíčka ve věznici Bory, kde kapela v loňském roce odehrála speciální koncert pro tamní vězně.

VIDEO: Imodium uvádí novinku Proud s hostujícím Michalem Skořepou a vězeňský dokument Bory

Kromě zajímavého prostředí a příběhu stojí jistě za pozornost rovněž fakt, že vedle kytaristy Dana a hlavního hrdiny v klipu vystupují reálné osoby z věznice, tedy policisté, vězni i vězeňský kaplan. Samotná skladba pak svým způsobem pokračuje v trendu nastaveném úvodním singlem Proud, nyní navíc s bonusem v podobě crossoverové hostovačky SharkaSs

vložte odkaz, text nemažte

"S každým dalším albem se snažíme posouvat dál a dál. Ať už ve zvuku, přístupu k tvorbě a spoluprácemi s lidmi, kteří náš baví, inspirují. Naše hudba bude vždycky věrná kytarám a melodiím, tím spíš ovšem chceme 'kořenit' jinými cestami," komentuje to Thom a dodává: "Řekli jsme si, že s naší pátou deskou budeme zkoušet, kam až můžeme zajít. Neznamená to ale žádné experimentální album. Budou to stále Imodium, jen trochu jinak... Původně jsme chtěli album vydat dřív, ale než něco uspěchat, raději si užíváme růst dalšího děťátka. Můžu říct, že roste do krásy!"

Album vyjde v září a na podzim ho bude následovat klasické koncertní turné, které kapela absolvuje společně se Stroy

Termíny Element tour 2017:
05.10., Brno, Melodka
13.10., Chrudim, R klub
14.10., Lanškroun, Apollo
20.10., Jindřichův Hradec, Lucky Pery Club
21.10., Tábor, KC Milenium
26.10., Praha, Rock Café
28.10., Broumov, KD
03.11., Kladno, Poldofka
04.11., Český Krumlov, FabriČKa
10.11., Jihlava, SOUL Music Club
11.11., Uherské Hradiště, Klub Mír
23.11., Hradec Králové, AC Klub
24.11., Kutná Hora, Česká 1 Music Club
25.11., Plzeň, Buena Vista Club

tz, jm

Témata: Imodium, Sharkass, Stroy, Element

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít