VIDEO: Jan Bendig konečně vydal debutové album. Při natáčení klipu Letní cesta jeho tým prohnal býk

Vydáno 23.06.2016 | autor: Pavel Vičar

Je tomu už sedm let, co se Jan Bendig jako patnáctiletý předvedl v pěvecké souteži SuperStar. Jeho kolegové již mají debutová alba dávno za sebou, ale Bendig si počkal a raději fanoušky zásoboval singly. Deska Příběh vyšla 17. června, a tak není vhodnější doba na představení nového videoklipu než právě teď. 

VIDEO: Jan Bendig konečně vydal debutové album. Při natáčení klipu Letní cesta jeho tým prohnal býk Jan Bendig vydal 17. června nové album Příběh

Jan Bendig se řadí mezi nejzajímavější zpěváky, kteří kdy u nás vzešli z pěveckých soutěží. Po letech mlčení začal v rychlém časovém sledu vydávat jeden singl za druhým, někdy zpíval česky, jindy romsky. Některé pokusy byly horší, jiné zase lepší. Novinka Letní cesta je ale zatím jeho nejzdařilejší písní.

VIDEO: Roma Boy Jan Bendig pracuje a nebere dávky. V novém singlu si stěžuje na rasismus

LETNÍ SINGL PODLE OSVĚDČENÝCH POSTUPŮ

Nový singl je přesně dělaný pro letní večery. Taneční nevtíravá hudba, jednoduchý text a kvalitní vokální projev zpěváka - píseň má snad vše, co lidé očekávají od letního hitu. Ovšem písniček jako Letní cesta již vznikly podle stejných pustupů stovky. Někomu dokázaly zajistit úspěch, druhému ne. Následující týdny ukážou, kam se zařadí Bendig.

vložte odkaz, text nemažte

Ve videu uvidíme zpěváka společně s kamarády, jak si užívají letní, slunečné dny. Nic, co by tu ještě nebylo, ale k dané skladbě by se ani nic jiného nehodilo. 

A na závěr jedna zajímavost z natáčení: Honza s partou herců i štábem natáčeli bez povolení na pastvě určené pro krávy. To se jim moc nevyplatilo a prohnal je rozzuřený býk, který lehce zranil jednu z hereček. Po ošetření lékařem mohla pokračovat v natáčení.

Témata: Jan Bendig, letní hit, SuperStar, hudba

3,00

čtenáři

hlasuj
zavřít