VIDEO: Jan Bendig zpívá o svém coming outu

Vydáno 08.08.2016 | autor: Pavel Vičar

Jan Bendig vydal před nedávnem svoji debutovou desku Příběh. Do světa již vypustil několik singlů a nyní přichází s dalším. Novinka COMING OUT  je věnována především menšinám. A povedla se. 

VIDEO: Jan Bendig zpívá o svém coming outu Jan Bendig v novém klipu Coming Out

Jan Bendig se snaží. Poslední dobou vydává jeden singl za druhým, některé se povedly míň, některé víc. V případě skladby Coming Out můžeme ale chválit, že se Honza zase o kus posunul. 

VIDEO: Jan Bendig konečně vydal debutové album. Při natáčení klipu Letní cesta jeho tým prohnal býk

Je nad slunce jasné, o čem nový singl pojednává. Jan Bendig je homosexuál a svůj coming out už má za sebou. Nejen v České republice se najde spousta mladých lidí, co svoji orientaci před světem tají, a právě těm je nový singl věnován. A svůj účel plní. Mnoho mladých se mohlo v písni najít, především díky emotivnímu a upřímnému textu, který napsal zpěvákovi přímo na tělo Rudolf Kubík. Píseň Coming out je dojímavou klavírní baladou, kterých by se měl Bendig držet a netlačit zbytečně na pilu. 

vložte odkaz, text nemažte

Videoklip, který byl natočený pomocí dronu, se jinak scénáristicky drží při zemi, což ale písničce sluší. Kromě záběrů na zpěváka z různé výšky se dočkáme i setkání s jeho osudovým partnerem. Nový singl Jana Bendiga je zatím to nejlepší, co nám během své kariéry představil. Obzvlášť napříč homosexuální komunitou by mohla mít píseň velký úspěch. 

text: Pavel Vičar

Témata: Jan Bendig, coming out, menšiny

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít