VIDEO: John Wolfhooker se ve skladbě Cobalt Blue vrací k metalcorovým kořenům

Vydáno 04.05.2023 | autor: iREPORT

John Wolfhooker představují svůj nejnovější videoklip k energické skladbě Cobalt Blue, která je jednou z nejkomplexnějších na jejich nadcházejícím albu The New Past. Kapela se jím vrací ke svým metalcorovým kořenům a přináší neustávající energii.

VIDEO: John Wolfhooker se ve skladbě Cobalt Blue vrací k metalcorovým kořenům VIDEO: John Wolfhooker se ve skladbě Cobalt Blue vrací k metalcorovým kořenům

Videoklip k písni Cobalt Blue vytvořil kreativní spolek FEROproduction, který se specializuje na vytváření vizuálně ohromujících projektů. Režie a postprodukce videoklipu byla svěřena samotnému bubeníkovi kapely, Adrianu Janečkovi, který dokázal zachytit intenzitu a temnou atmosféru skladby.

VIDEOPREMIÉRA: John Wolfhooker přináší na kalifornských vlnách singl Falling Down

Cobalt Blue je posledním singlem, který předchází vydání alba The New Past. Toto dlouho očekávané album kapely John Wolfhooker bude dostupné od 5. května 2023 na všech streamovacích platformách. Kapela se skládá ze zkušených hudebníků Ronalda Janečka, Adriana Janečka, Martina Čupky a Filipa Vlčka, kteří spojují své talenty a vášeň pro tvorbu kytarové hudby.

Kromě toho, že videoklip k Cobalt Blue slouží jako ukázka toho, co fanoušci mohou očekávat z nového alba, se skupina těší na nadcházející koncerty, zejména pak na domácí show v Paláci Akropolis 31. května. Aktuální informace o koncertech lze nalézt na webových stránkách kapely.

Produkce, mixing a mastering alba The New Past včetně singlu Cobalt Blue, byl svěřen do rukou kytaristy kapely, Ronalda Janečka. Všechny skladby na albu, včetně této, byly nahrány ve vlastních studiích Pidgeon Records, což dodává hudbě John Wolfhooker nezaměnitelný zvukový podpis.

Singl je výsledkem dlouhodobé týmové práce a přátelství členů kapely, kteří se společně podíleli na songwritingu, stejně jako tomu je na celé desce.

TZ, foto: Lucia Farkašová, archiv John Wolfhooker
Témata: John Wolfhooker, The Cobalt Blue, The New Past, videoklip

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít