VIDEO: K nedožitým sedmdesátinám Davida Bowieho vychází EP No Plan. Podívejte se na klip k nové písni

Vydáno 08.01.2017 | autor: redakce

Na 8. ledna připadají nedožité sedmdesátiny legendárního Davida Bowieho a také roční výročí od vydání jeho poslední desky Blackstar. Dárkem pro fanoušky je EP se třemi novými nahrávkami, které vznikly právě během příprav poslední studiovky. Skladba No Plan se dočkala i svého klipu. 

VIDEO: K nedožitým sedmdesátinám Davida Bowieho vychází EP No Plan. Podívejte se na klip k nové písni K nedožitým sedmdesátinám Davida Bowieho vychází EP No Plan. Podívejte se na klip k nové písni

Dosud nevydaný materiál dával Bowie dohromady s Tony Viscontim, svým dlouhodobým spolupracovníkem a producentem rozlučkového alba Blackstar. Vychází zatím pouze digitálně, symbolicky v den, kdy by David Bowie slavil 70. narozeniny. 

RECENZE: Kdo a co je David Bowie? Dokument na to neodpoví, zapojte svou představivost

Kromě titulní písně No Plan, ke které vznikl i mysteriózní klip režiséra Toma Hingstona, se na EP dále nacházejí songy Killing A Little Time a When I Met You. Celé minialbum otevírá skladba Lazarus, která se objevila už na rok staré desce Blackstar. 

vložte odkaz, text nemažte

Novinka následuje po dokumentu BBC David Bowie: The Last Five Years, který byl uveden právě k příležitosti zpěvákova jubilea. 

Témata: David Bowie, Tony Visconti, Blackstar, Lazarus, No Plan

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít