VIDEO: Katy Perry vydala koncertní film. Jak zazpívala hit Dark Horse naživo?

Vydáno 14.11.2015 | autor: Josef Martínek

Katy Perry byla dle výzkumu Forbes v uplynulém roce nejvýdělečnější zpěvačkou planety, a to ani nemusela vydat novou hudbu. Stačilo jí k tomu veleúspěšné turné The Prismatic World Tour, které jsme letos v únoru viděli i v Praze. Nyní vychází záznam pestrobarevné show na DVD. Podívejte se na ukázku.

VIDEO: Katy Perry vydala koncertní film. Jak zazpívala hit Dark Horse naživo? Katy Perry zpívala hit Dark Horse na zlatém koni

Katy Perry, která aktuálně chystá vánoční album, absolvovala v rámci turné 151 koncertů, zahrála pro 2 miliony fanoušků a celou šnůru zakončila před několika týdny na Kostarice. Katy během show odehrála 20 písní včetně všech svých zásadních hitů, vystřídala na desítku různých kostýmů, byla obklopena nejen živou kapelou, ale i desítkami tanečníků a tanečnic. Nechyběly ani pyrotechnické a další originální audio-vizuální efekty.

LIVE: Katy Perry v Praze: balónky, švihadla, rachejtle. Ale co hudba?

Pro koncertní film The Prismatic World Tour Live byla zaznamenána show v australském Sydney, kam zavítala v prosinci minulého roku. Jak je vidno na provedení hitu Dark Horse, Perry i tentokrát dostála své pověsti showmanky a milovnice naleštěných rekvizit i křiklavých barev. K fanouškům přijela na zlatém koni coby Kleopatra (respektive Katypatra). Zpěv sice není její nejsilnější disciplínou, vší tou parádou se jí to ale docela daří zamaskovat.

TOP 7 nejzábavnějších klipů Katy Perry

Koncertní film The Prismatic World Tour vyšel na DVD i Blu-ray a kromě samotného koncertu obsahuje i bonusový materiál s pohledem do zákulisí.

text: Josef Martínek, tz

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít