VIDEO: Marpo jako Dead Man Walking podruhé. Do americké pouště ho nepustil hurikán

Vydáno 28.09.2017 | autor: redakce

Marpo představuje druhý singl Motel 6 z připravovaného alba Dead Man Walking. Deska vyjde na jaře příštího roku ještě před jeho koncertem v pražské O2 areně, který proběhne 19. května. 

VIDEO: Marpo jako Dead Man Walking podruhé. Do americké pouště ho nepustil hurikán VIDEO: Marpo jako Dead Man Walking podruhé. Do americké pouště ho nepustil hurikán

Je to song inspirovaný vším možným, co mě potkalo za poslední dva roky," říká Marpo o novince a dodává: "Původně jsme měli natáčet v americké poušti, ale kvůli hurikánu Irma jsme museli změnit plán. Vybrali jsme Almerii, která má hodně podobnou atmosféru."

FOTOREPORT: Marpo a Troublegang: Poslední zastávka turné v klubu Stoun

Album Dead Man Walking vzniká v anglických a amerických studiích a jeho vydání je naplánováno na jaro 2018. Co se týče očekávaného koncertu v O2 areně, set-up samotné haly je pro české koncerty novátorský - poprvé budou zataženy boční tribuny, aby vznikla co největší plocha na stání.

"Naše koncerty jsou o nespoutané energii, být na ploše znamená mít z koncertu maximum," uvádí producent akce a manažer kapely Michal Šamánek. Apokalypsa by se měla tentokrát z hlavního pódia přesunout i mimo auditorium - do kuloárů haly či dokonce mimo ni.

Témata: Marpo, Dead Man Walking, O2 arena

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít