VIDEO: MARQET není jen zpěvačka Verony. V Single Lady ukazuje jinou tvář

Vydáno 07.05.2017 | autor: Pavel Vičar

Zpěvačka Markéta Jakšlová Plecháčová je lidem známá především z dua Verona. Málokdo ovšem ví, že nedávno vydala i svoji debutovou desku. Pod pseudonymem MARQET se vydala dost odlišným směrem, než jakým kráčí v duu s Petrem Fiderem. Novinka Single Lady vznikla ke stejnojmennému seriálu a Markétě by mohla v sólové kariéře pomoci. 

VIDEO: MARQET není jen zpěvačka Verony. V Single Lady ukazuje jinou tvář MARQET není jen zpěvačka Verony. V Single Lady ukazuje jinou tvář

Když jste známá jako zpěvačka úspěšného tanečního dua, není lehké se sólově zcela odklonit od hudby, se kterou vás všichni spojují. Markéta na to ale šla po svém. Její debutová deska ME. nemá s Veronou opravdu nic společného, což dokazuje i nový singl Single Lady. Ten je dobrou ukázkou toho, jak album zní. 

HITPARÁDY (35.): V českých rádiích přebírá žezlo Verona, v prodejnách Dream Theater

Singl je poměrně nenáročný - jednoduchá melodie, ničím neobvyklý text. Ale i tak by z něj zpěvaččin hlas mohl udělat hit. Markéta zní v angličtině přirozeně a tahle retro poloha jí sedí o něco víc než taneční hity Verony. Bude zajímavé sledovat vyvoj sólové kariéry Markéty, ale i dua.

MARQET by nás určitě mohla ještě překvapit. Její debutová deska je toho dobrým příkladem a určitě si zaslouží pozornost. 

Témata: MARQET, Verona, Single Lady

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít