VIDEO: Miloš Meier z Dymytry vystoupil na festivalu v korejském Soulu. Atmosféra byla strhující

Vydáno 05.06.2017 | autor: Nicola Bernard

Český bubeník Miloš Meier (Dymytry), mnohdy přezdívaný jako "drummerkiller" anebo česky tzv. "bubenická mlátička", vystoupil na devatenáctém ročníku prestižního Seoul Drum Festivalu v Jižní Koreji. Kromě toho, že zde odehrál dva sety ve dvou dnech, se může pyšnit i tím, že jeho jméno nesl line-up po boku dalších nejlepších bubeníků světa. 

VIDEO: Miloš Meier z Dymytry vystoupil na festivalu v korejském Soulu. Atmosféra byla strhující Miloš Meier z Dymytry vystoupil na festivalu v korejském Soulu. Atmosféra byla strhující

Milošovi vyjadřují svou podporu nejen na facebookových stránkách a Instagramu jeho tuzemští i zahraniční fanoušci. Veliké podpory se mu dostává především od jeho "zázemí", formace Dymytry.

Démon za bicími Miloš Meier předvedl bubenický syndrom v Moravských Budějovicích

"Rodino, náš bubenickej terminátor 'Mildor' nás tenhle víkend reprezentuje na druhý straně zeměkoule na obřím bubenickým festu! Jaká je to v Koreji celebrita, dokládají tyhle dvě krutopřísný fotky! (předpokládáme, že místní krasavice Mildor balí na naše právě vydaný EP v Angličtině 'United We Stand' (smích)) Mildo, jsme na Tebe hrdý! Drž se a naper to do nich!"

A zpětné vazby? Kromě toho, že ho místní fans málem umačkali (viz. konec videa), ovládla Milošova fanpage na Facebooku vlna zpětných pozitivních reakcí nejen od účastníků festivalu, ale i od samotných zvukařů a pořadatelů.

Meier dál hraje v kapelách Michal Pavlíček Trio či Supergroup. Vidět, a především slyšet jsme ho mohli i v Leaders! Kamila Střihavky, v kapele Daniela Landy, BSP, Stroy a dalších.

V minulosti už jsem hrál na prestižních bubenických festivalech třeba ve Španělsku, Německu nebo Itálii, loni jsem vystupoval na festivalech v polské Varšavě a v Nizozemsku. Na těchto akcích mám vždy možnost se setkat s bubenickými esy z celého světa, s muzikanty, které obdivuji, a hrát s nimi na stejném pódiu. Právě z nizozemského Drum World Festivalu je video, ve kterém mluvím o svých pocitech bezprostředně po skončení vystoupení," prozradil Meier.

 
 

text: Nicola Bernard, foto: Miloš Meier

Témata: Miloš Meier, Dymytry, Seoul Drum Festival 2017

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít