VIDEO: Miloš Meier vyráží na první část Drumming Syndrome Tour. Podívejte se na jeho medley

Vydáno 18.01.2017 | autor: Nicola Bernard

Po tři čtvrtě roce vyjíždí bubeník Dymytry, Stroy, Michala Pavlíčka a dalších - Miloš Meier - na své bubenické tour Drumming Syndrome napříč Českou republikou.

VIDEO: Miloš Meier vyráží na první část Drumming Syndrome Tour. Podívejte se na jeho medley Miloš Meier vyráží na první část svého DRUMMING SYNDROME Tour a představuje nové video

"Původně jsem chtěl už loni na podzim odjet několik svých DS akcí, ale sešlo se opravdu hodně koncertů s mými kapelami, tak na to už nebyl čas ani energie. Řekl jsem si tedy, že to nechám na příští rok a připravím na to i nový program, nějakou hezkou scénu a nový merch. Myslím, že se plány zatím podařily a těším se na prezentaci nových skladeb, z nichž některé budou myslím i trochu netradiční. Ale o tom tento projekt je, abych si mohl zabubnovat také věci, které nemám jinde možnost hrát, a které mě baví. Už aby to bylo (smích)! Samozřejmě se budu snažit i něco opět sdělit ze svého bubenického života, podělit se o svoje zkušenosti a eventuálně poradit. Připravím si nějaké nové historky (smích)!"

Nové video - Miloš Meier - Dymytry medley 2016:

VIDEO: Miloš Meier představuje mezinárodní metalový projekt. V září míří mezi světovou špičku

Miloš prezentuje tohle osmi-koncertní tour jako první část letošního velkého DS tour. "V plánu bylo asi 15 - 20 termínů, ale opět do toho obylo nakonec moc věcí - připravujeme se na tour s Dymytry, skládáme nové věci se Stroy a mám pár koncertů s Michalem Pavlíčkem. A taky jsem chtěl nějaké volno, které moc nakonec nebylo (smích) - takže jsem se rozhodl to trochu rozdělit. Teď odjedu těchto 8 měst, a na přelomu března a dubna bude další část. Na podzim bych s tím pak chtěl opět někam do zahraničí. Nedávno jsem hrál na skvělých bubenických festivalech v Nizozemsku a Polsku, tak na to chci určitě navázat"Podívejte se na Milošovu video-reportáž z nizozemského bubenického festivalu "Adams Drumworld Festival", kde prozradí své dojmy bezprostředně po příchodu z pódia!

Své nové video Miloš Meier věnoval kapele Dymytry a hraje v něm čtyři skladby, které vyšly v minulém roce. "Jsou to zkrácené verze našich skladeb, které ale hraju ve videu trochu jinak, s doplněnými mými sóly a pozměněnými bubenickými party. Nějaký čas jsem se na tohle natáčení připravoval a snažil jsem se do sól vymyslet nějaké nové prvky a nové brejky. A i tohle určitě budu hrát živě na mém DS Tour. Budu se na vás těšit!!!"

Sólo z Meinl Drum Festivalu ve Varšavě 2016:

"Na některý DRUMMING SYNDROME koncert určitě doražte!" Více informací k chystané tour se dozvíte na oficiálních webovkách Miloše Meiera nebo na jeho fanpage.Termíny turné:
25.1. Hranice na Moravě - Stará Střelnice
26.1. Ostrava - klub Parník
27.1. Moravské Budějovice - MKS Beseda
28.1. Opatov u Jihlavy - KD (po skončení DS - kapela Menhir)
08.2. Hradec Králové - 3D Music
09.2. Plzeň - klub Kalikovák
10.2. Karlovy Vary - Hudební klub Irská (po skončení DS - kapela Proměny)
11.2. Domažlice - ROCK CLUB Death Magnetic

Témata: Miloš Meier, bubny, turné, koncerty, Dymytry, Stroy, Michal Pavlíček

5,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít