VIDEO: Naváže Poetika na úspěch hitu Zkouším žít? Novinka Každou vteřinou k tomu má předpoklady

Vydáno 02.12.2016 | autor: redakce

Trojice mladých hudebníků z Vysočiny přichází po úspěchu debutového singlu Zkouším žít s druhým songem Každou vteřinou. Poetika ani tentokrát nepostrádá hitové ambice. 

VIDEO: Naváže Poetika na úspěch hitu Zkouším žít? Novinka Každou vteřinou k tomu má předpoklady Poetika staví na fúzi rapu a popu

"Chtěli jsme tématicky navázat na song Zkouším žít, ale hudebně ho pojmout trochu jinak, protože bychom nechtěli kopírovat pouze jednu šablonu. Myslíme, že pro spoustu lidí to bude překvapení" zaznělo od kluků z Poetiky.

Hvězda internetu a rádií Poetika: Užívejte si života tak, jako by po noci nepřišlo ráno

Kapela k singlu představuje rovnou videoklip, který se natáčel v průběhu letošního podzimu na Zvíkovském mostě a v jeho okolí. Raper Eduard Rovenský dodává: "Scény jako nástup na vratkou korbu auta a jízda po úzkém mostě by měly být paralelou k začátku naší hudební cesty."

vložte odkaz, text nemažte

Předchozí hit Zkouším žít se řadu měsíců držel na předních příčkách hitparád a stal se jednou z nejhranějších českých písní (4. místo hitparády IFPI). Na YouTube zaznamenal přes 2 200 000 zhlédnutí a stal se nejhranějším videoklipem na TV Óčko.

tz, jm, foto: Sabina Melicharová

Témata: Poetika, rap, Každou vteřinou, Zkouším žít

3,50

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: J.A.R. na hradě Kašperk SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024
zavřít